İçeriğe geç

39 Kart Bakiye Sorgulama

  Kırklareli Belediyesi toplu taşıma araçlarında kullanılmak üzere 39 Kartı hizmete sunmuştur. 39 Kart elektronik ücret toplama sistemidir. Akıllı kart olan 39 kart ile ulaşım ücreti önceden yüklenerek vatandaşların ulaşım sırasında kolay kullanım kazanmasını sağlar. Akıllı ulaşım kartı ile daha hızlı ve verimli bir ulaşım hizmeti sunulur. Ödemeler sadece akıllı kart aracılığı ile yapılmaz. Bu sistemde ödemeler her türlü temassız kart, akıllı telefon, QR kod ve NFC vasıtası ile yapılabilir. 39 Kartın sunduğu kullanım kolaylığı sadece bu kadar değildir. İndirimli ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Bu imkan Gazi ve eşleri, şehit eşleri, çocukları, sarı basın kartı sahipleri, emniyet ve jandarma hizmetleri sınıfı personelleri, posta dağıtıcıları, yüzde 40 ve üzeri engelli, yüzde 70 ve üzeri engelli refakatçileri, 65 yaş ve üzeri bireyler, öğrenciler için sunulmaktadır. Ayrıca bu bireylerden bir kısmına ücretsiz seyahat imkanı verilir.

  Bu sistem ile konforlu seyahat imkanı sağlanmıştır.

  39 Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  39 Kart kullanan Kırlarelili vatandaşlar kartlarında bulunan bakiyeyi sorgulamak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirler.

  • Kart Okuma Cihazlarından 39 Kart Bakiye Sorgulama
  • Kent Kart Mobil Uygulamasından 39 Kart Bakiye Sorgulama
  • Kart Bayilerinden 39 Kart Bakiye Sorgulama

  Kart Okuma Cihazlarından 39 Kart Bakiye Sorgulama

  Otobüslere binerken yada geçiş noktalarında bulunan cihazlara 39 kartımızı okuttuğumuzda kalan güncel bakiyeyi görebiliriz. Ödeme sırasında güncel bakiyeyi kolayca takip edebilirsiniz.

  Kent Kart Mobil Uygulamasından 39 Kart Bakiye Sorgulama

  Kent Kart mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirerek 39 Kartınızda bulunan bakiyeyi öğrenebilirsiniz. Mobil uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  Play Store üzerinden Kent Kart Mobil Uygulamasını İndirmek için tıklayınız. 

  Appstore üzerinden Kent Kart Mobil Uygulamasını İndirmek için tıklayınız.

  Kart Bayilerinden 39 Kart Bakiye Sorgulama

  Kart bayileri şu şekilde sıralanabilir: Oran Gıda  Karacaibrahim Mahallesi Kurtuluş Caddesi , Terminal Büfe Belediye Otogarı içi A Blok , Maya Gıda Karakaş Mahallesi Özgürlük ve Demokrasi Meydanı, Elit Kuruyemiş Demirtaş Mahallesi Hastane Caddesi, Cumhuriyet Büfe Karakaş Mahallesi Hasan Paşa Caddesi Birgül Apartmanı, İstasyon Büfe Karakaş Mahallesi İstasyon Caddesi,  Arslan Büfe Pınar Mahallesi Rauf Denktaş Bulvarı Uysal Apartmanı, Balkan Kırtasiye Karakaş Mahallesi İstiklal Caddesi, Uysal Büfe Karakaş Mahallesi Hal Sokak, Zengin İletişim Karacaibrahim Mahallesi Zincirlikuyu Caddesi
  Arasta karşısı.

  Güncel liste için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.