5 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

1
1725

5 bin TL tutarında ihtiyaç kredisini kefil sormadan veren bankalar, uyguladıkları faiz oranları ve vade seçenekleri ile kredi kullanımlarını kolaylaştırmaktadırlar. 5 bin TL kefilsiz ihtiyaç kredisi seçeneğini sunan bankalardan bazıları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Odeabank
 • Garanti Bankası
 • Türkiye Ekonomi Bankası
 • ING Bank
 • Akbank
 • Aktifbank
 • Nkolay Kredi
 • com

Bu bankaların kredi olanakları birbirinden farklı olmaktadır. Bazıları, ilk kredi kullanımlarını kolaylaştırmak üzere kampanya sunarken bazıları da uyguladığı faiz oranları ile sunulan finansmanı teminat altına alabilmektedir.

Bankalardan birisinin tercih edilmesi, detayların iyi bir şekilde incelenmesi ile mümkün olmaktadır. Müşteriler kendi bütçelerine uygun olan bankayı tercih ederek kredi kullanabilmektedirler.

Odeabank ile Kefilsiz Kredi Nasıl Kullanılır?

Odeabank ile kefilsiz kredi kullanmak, farklı bir banka üzerinde ödemesi gecikmiş bir kredi kullanımı bulunmaması ile mümkün olmaktadır. Eğer bir başka banka üzerinden kredi kullanımı mevcut ise Odeabank kefilsiz kredi kullanımına olanak sunmamaktadır.

Odeabank ile kredi kullanımları, 60 aya kadar taksitlendirilebilmektedir. Vade sayısının artması ile faiz oranlarında da artış meydana gelmektedir. 36 ay vadeler %1,49 faiz oranı ile geri ödenirken; 60 ay vadelerde bu faiz oranı yükselebilmektedir.

Odeabank ile 5 bin TL tutarında kredi kullanmak için şubelerden herhangi bir evrak bulundurmaya gerek kalmadan başvuru yapılabilmektedir. Nakit Hazır Kredi kampanyası olarak bilinen hizmet kapsamında nüfus cüzdanı ile kredi başvurusu yapmak mümkün olmaktadır.

Garanti Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredileri

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanımı, ilk defa kredi kullanacak kişilere özel kampanya içerikleri sunmaktadır. Bu kredi kampanyası, daha önce herhangi bir bankadan kredi kullanımı olmayan ve kredi sicili temiz olan kişiler için geçerli olmaktadır.

5 bin TL kefilsiz ihtiyaç kredisi seçenekleri içerisinde yer alan Garanti Bankası İlk Kredim kampanyasında, maksimum limitin 100.000 TL olduğu bilinmektedir. Talep edilen her tutara özel olarak farklı bir ödeme planı oluşturulmaktadır.

Garanti Bankası ile kullanılan kredilerin, maksimum 36 aya kadar taksitlendirilmesi mümkün olmaktadır. Daha kısa vadeli geri ödeme planlarında faiz oranları değişiklik gösterse de 36 ay seçeneği için bilinen faiz oranı, %1,09 olmaktadır.

TEB Kefilsiz Kredi Olanakları Nelerdir?

TEB kefilsiz kredileri ile sunulan olanaklar, kredi kullanımını kolaylaştırmak amacıyla sunulmaktadır.  Bu kredi olanaklarından bazıları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Maksimum 12.500 TL limiti bulunmaktadır.
 • Yalnızca nüfus cüzdanı ve ehliyet ile başvuru yapmak mümkün olmaktadır.
 • Kredi sicil notu düzgün olanlar için kefil ya da gelir belgesi şartı aranmamaktadır.
 • %1,08 oranında faiz uygulaması bulunmaktadır.
 • Maksimum 60 aya kadar vade seçenekleri bulunmaktadır.

TEB ile kredi kullanmak için herhangi bir kredi kartına ödenmemiş borçların bulunmaması gerekmektedir. Kolay kredi kullanımına yönelik sunulan kampanya içerisinde, herhangi bir belge talep edilmemesi sebebiyle bu konu banka yetkilileri tarafından önem arz etmektedir.

ING Bank Kefilsiz Kredi Kolaylıkları Nelerdir?

ING Bank ile kredi kullanım kolaylıkları, öncelikle herhangi bir kefil ve gelir belgesi olmadan kredi kullanımına olanak sunması olarak bilinmektedir. Buna ek olarak ING Bank bünyesinde kredi kullanmak isteyenler için 4 seneye kadar taksitlendirme yapılabilmektedir.

ING Bank kredi olanakları arasında bulunan Mini Kredi kampanyası dahilinde uygulanmakta olan faiz oranının %1,99 oranında olduğu bilinmektedir. Bu oran ile 5.000 TL tutarına kadar kredi kullanımına izin verilmektedir.

ING Mini Kredi kampanyası dahilinde kullanılan krediler için herhangi bir bordro ya da kefil talebi bulunmamaktadır. 5 bin TL kefilsiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin bankaya kimlik numaraları ile başvuru yapmaları yeterli olmaktadır.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz