İçeriğe geç

Akbank Bakiye Sorgulama

  Eğer banka hesabı kullanıyorsanız, ne kadar harcama yaptığınızı yada kalan bakiyenizi öğrenmek harcamalarınızı daha kolay bir şekilde kontrol altına almanızı sağlar. Ayrıca hesap hareketlerinizde sizin yapmadığınız harcamalar olduğunda farkedip önlem alabilirsiniz. Akbank bakiyenizi sorgulayabilmeniz için gerekli seçenekleri aşağıda sizler için listedik. Aralarından size en uygun olanı seçerek Akbank Bakiye Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Akbank Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Akbank’ta bakiye sorgulama işlemi birkaç şekilde yapılabilir. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Müşteri Hizmetleri ile Akbank Bakiye Sorgulama
  • Sms ile Akbank Bakiye Sorgulama
  • ATM’lerden Akbank Bakiye Sorgulama
  • Akbank Şubelerinden Akbank Bakiye Sorgulama
  • Mobilden Akbank Bakiye Sorgulama
  • İnternetten Akbank Bakiye Sorgulama

   Müşteri Hizmetleri ile Akbank Bakiye Sorgulama

  0850 222 2525 nolu müşteri hizmetleri hattını arayarak Akbank Bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için hattı aradıktan sonra tele sekreterin yönlendirmelerini takip etmeniz yeterlidir.

  SMS ile Akbank Bakiye Sorgulama

  SMS ile Akbank Bakiye Sorgulama işleminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Akbank sms ile bakiye sorgulamak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girip ‘Mobil’ yazın ve bu mesajı 4425’e gönderin. Bu mesaj ile Akbank size uygulama linki gönderecektir. Gelen linkten Akbank uygulamasını indirin. Bu uygulama ile kolayca bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

  ATM’lerden Akbank Bakiye Sorgulama

  Eğer Akbank bakiye sorgulama işlemini atmlerden yapmak istiyorsanız şu adımları izleyebilirsiniz.

  • Akbank’a ait atmye gidin ve kartınızı takın.
  • Hesaplar bölümüne gelin ve bakiyenizi buradan görüntüleyin.

  Akbank Şubesinden Bakiye Sorgulama

  Akbank Bakiye Sorgulamanın bir başka yolu da Akbank şubesine gitmektir. Şubeye girdikten sonra sıramatikten sıra alın. Sıranız geldiğinde görevli personel yardımıyla Akbank bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

  Mobil Uygulamadan Akbank Bakiye Sorgulama

  Eğer Akbank bakiyenizi mobil uygulama ile öğrenmek isterseniz Akbank Direct mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamaya giriş yapıp Akbank Bakiyenizi rahatlıkla sorgulayabilirsiniz.

  İnternetten Akbank Bakiye Sorgulama

  İnternetten de rahatlıkla Akbank Bakiye Sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için www.akbank.com adresine giriş yapıp Hesaplar bölümüne gelin. Buradan Akbank bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

  Sizlere sunduğumuz bu seçenekler ile Akbank Bakiye Sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aralarından size en uygun olanı seçmek ve harekete geçmektir.