Aktifbank N Kolay Kredi

0
5631

Aktifbank ile N Kolay Kredi hizmetleri, kredi kullanmak isteyen müşterilerin şube ve evrak ile uğraşmadan hızlı bir şekilde kredi kullanmalarını sağlamaktadır. Aktifbank N Kolay Kredi hizmetleri kapsamında, internet bankacılığı üzerinden kredi kullanılabilmektedir.

Aktifbank kredi kullanımları, PTT ile anlaşmalı olarak da hizmet vermektedir. İnternet bankacılığı ile başvuru yapmak istemeyen müşteriler için PTT Bank şubeleri ziyaret edilerek başvurular yapılabilmektedir.

Aktifbank ihtiyaç kredisi kapsamında sunduğu bu hizmet ile maksimum 40.000 TL tutarına kadar kredi kullanımına izin vermektedir. Bu tutara kadar olan kredi kullanımlarında bankanın herhangi bir evrak, kefil ya da ipotek talebi bulunmamaktadır.

Aktifbank N Kolay Kredi Olanakları Nelerdir?

Aktifbank N Kolay Kredi hizmetiyle sunulan fırsatlar, bankanın hem kendi müşterilerine hem de dışarıdan ilk defa kredi kullanacak olan müşterilerine yönelik sunulmaktadır. Aktifbank ile kullanılan kredilerin olanakları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Evrak ve kefil talep edilmediği için herkesin kredi kullanımı mümkün olmaktadır.
  • Şubede sıra beklemeden internet üzerinden hızlı bir şekilde başvuru yapılabilmektedir.
  • 000 TL tutarına kadar kredi kullanımı yapılabilmektedir.
  • 60 aya kadar vade seçenekleri bulunduğu için aylık ödemeler daha düşük meblağlardan oluşmaktadır.
  • Ortalama faiz oranı %1,89 olarak bilinmekte fakat kullanılan krediye göre değişiklik göstermektedir.

Aktifbank kredi kullanımları, sunduğu olanakları yalnızca kendi müşterilerine açmadığı için herkes tarafından kredi kullanımına uygun olan bir banka olarak görülmektedir. Banka ile yapılan öde planlarında da kişiye özel kolaylıklar sunulduğu bilinmektedir.

Aktifbank N Kolay Kredi Hesaplama

Aktifbank N Kolay kredi hesaplama sisteminde; kullanılan kredi tutarı, faiz oranı ve vade seçenekleri ile bir hesaplama yapılmaktadır. Bu hesaplama üzerinden aylık ödemelerin hangi tutarlar ile yapılacağı öğrenilebilmektedir.

Örneğin 10.000 TL tutarında kredi kullanmak isteyen bir müşterinin 12 ay vade seçeneğini seçtiğinde uygulanan faiz oranı %1,89 alınarak aylık ger ödemelerinin 961,23 TL olacağı söylenebilmektedir. Bu hesaplamada kredi tahsis ücreti olarak 52,50 TL alınmaktadır.

Aktifbank N Kolay Kredi kullanmak isteyenleri bu hesaplamaları bankanın resmi web sitesi üzerinden yapmaları da mümkündür. Hesaplamalar sonucu oluşan geri ödeme tutarları, müşterilerin kaç ay vade ile kredi kullanmak istediklerini belirleyebilmektedir.

N Kolay Kredilerinin Geri Ödemeleri Nasıl Yapılır?

N Kolay kredi geri ödemeleri, müşterilerin tercih ettikleri şekilde yapılabilmektedir. İnternet bankacılığı kullananlar için kredilerin internet üzerinden ödenmesi mümkün olmaktadır.

İnternet bankacılığını tercih etmeyen müşteriler içinse PTT şubelerinden herhangi birisine giderek ödeme yapma olanakları sunulmaktadır. Bu şubelerden T.C kimlik numarası ile işlem yapılması mümkün olmaktadır.

N Kolay Kredi geri ödemeleri, ortak ATM olarak bilinen ATM’ler üzerinden de yapılabilmektedir. Bunun için banka tarafından verilmekte olan hesap numarasının ve kimlik bilgilerinin girilmesi gerekmektedir.

Vakıfbank ve Akbank ATM’leri de N Kolay Kredi geri ödemeleri için kullanılabilecek noktalar arasında yer almaktadır. Bankanın anlaşma yaptığı bu bankamatikler üzerinde hesap işletim ücreti ödemeden işlem yapmak mümkün olmaktadır.

Aktifbank N Kolay Kredi İçin Başvurular Nasıl Yapılır?

Aktifbank N Kolay Kredi başvuruları, internet üzerinden yapılmak istendiğinde şu şekilde ayrılmakta olan başvuru olanakları bulunmaktadır:

  • Aktifbank müşterileri başvuru sayfası
  • Passolig banka kartı olanların başvuru sayfası
  • Passolig ön ödemeli kartı olanların başvuru sayfası
  • Yeni müşterilerin başvuru sayfası

Bu seçeneklerden birisinin seçilmesinin ardından banka tarafından bazı bilgilerin girilerek başvuru sürecinin tamamlanması istenmektedir. Aktifbank N Kolay Kredi kullanmak isteyenlerin bu bilgilerin doğruluğunu kabul ettikleri ve onayladıkları varsayılmaktadır.

Ön başvurunun ardından banka yetkilileri tarafından belirlenen gün ve saatte görüşme sağlanarak, bilgilerin doğruluğu teyit edilmekte ve geri ödeme planları oluşturularak kredi başvuru süreci tamamlanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz