Antikpass Yemek Kartı Nedir? Nerelerde Kullanılabilir?

Antikpass yemek kartı, Kocaeli ilinde yaşayan kart kullanıcılarının anlaşmalı üye işyerlerinden gıda ve yemek ihtiyacını karşılamasını sağlayan karttır. Uzun yıllar faaliyet gösteren bir oluşumolan Antikpass günümüzde büyüyerek faaliyet göstermeye devam etmektedir. Genişleyen ağı ile faaliyete devam eden bu kart, artan kullanıcı sayısı ile müşterilerine eve kart sahiplerine pek çok fayda sağlamaktadır.

Yemek kartı özelliği dışında anlaşmalı Petrol ofisinde yakıt alımı yaparken, Antikpass kart kullanıcılarına özel indirimler ve avantajlar sunmaktadır. Antikpass yemek kartı, yürüttüğü başarılı faaliyetler ve çalışmaları sayesinde Kocaeli’nde marka olmayı başarmıştır. Antikpass yemek kartı Kocaeli ilinde 12 ilçede 250’ye yaklaşan üye işyeri ve 10.000’e yaklaşa kullanıcı sayısı ile hizmet vermektedir.

Antikpass yemek kartı ile Antikkapı A.Ş. güvencesini ve kalitesini Kocaeli’ne sunuyor. Siz de Antikpass yemek kartına geçerek ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Antikpass Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Antikpass kullanıcıları kartlarında kalan bakiyeyi öğrenmek için hangi yolu kullanmaları gerektiğini merak etmektedirler. Bunun için tek bir yol vardır.

  • İnternet Sitesi Üzerinden Antikpass Bakiye Sorgulama

İnternet Sitesi Üzerinden Antikpass Bakiye Sorgulama

Antikpass yemek kartı hizmetini veren kuruluş olan Antik Kapı’nın resmi internet sitesi üzerinden ilgili sayfaya girerek bakiye sorgulama yapabilirsiniz.

Bunun için önce aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sorgulama sayfasına girmelisiniz.

Antikpass web sitesi üzerinden Bakiye Sorgulamak için tıklayınız.

Daha sonra kart numaranızı ve güvenlik kodunu girerek Antikpass Kart Bakiye Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizde Antikpass yemek kartını kullanarak çalışanlarınıza yemek kolaylığı sağlayabilirsiniz. Ayrıca Antikpass’in anlaşmalı üye işyerlerinden sayısız avantaj elde edebilirsiniz. Antikpass ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Antikpass Kullanılan Yerler

Başiskele, Çayırova, Darıca, Değirmendere, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez ilçelerinde bulunan anlaşmalı üye işyerlerinde Antikpass yemek kartı kullanılmaktadır.

Antikpass Kartı Almak İçin Ne Yapılmalı?

Antikpass üyelik formunu doldurarak başvurabilirsiniz. Forma ulaşmak için tıklayınız.

Üyelik formu sayfasında başvuru için gerekli bilgilere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgileri ile arayarak yada e-posta göndererek bilgi alabilirsiniz.

Antikpass İletişim Bilgileri

Antikpass telefon numarası : 0534 597 30 45 – 0534 597 28 75

Antikpass e-posta adresi : [email protected]