İçeriğe geç

Aras Kargo Canlı Destek

  Aras Kargo müşterilerine iletişim kurma noktasında bir çok kolaylık ve hizmet sağlıyor. Canlı Destek hizmeti de bu kolaylıklardan birisidir. İnternet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz Aras Kargo Canlı Destek hizmeti ile kargonuzun durumu hakkında hızlı bir şekilde bilgi alabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. Aras Kargo resmi internet sitesine aşağıdaki adresten kolayca ulaşabilirsiniz.

  Aras Kargo resmi internet sitesi için tıklayınız.

  Aras Kargo Canlı Destek

  Aras Kargo’nun resmi internet sitesinde bulunan canlı destek kısmını kullanarak kargo gönderinizle ilgili iletişim kurma talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için Aras Kargo resmi internet sitesinde sayfanın en altında bulunan Canlı Destek ikonuna tıklamanız gerekir. Tıkladıktan sonra karşınıza bir sayfa açılır. Bu sayfada bulunan bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız gerekir. İstenen bilgiler ve yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • İlk tıkladığınızda karşınıza bu metin çıkar : ‘Kişisel Verilerin Korunması Politikamıza dair bilgiye Kişisel verilerin korunması politikamız tıklayarak ulaşabilir ve www.araskargo.com.tr adresinden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.’ metni okuduktan sonra devam tuşuna basın.
  • Karşınıza bir form gelir. Formda bulunan ad, soyad, cep telefonu, e-posta, TC kimlik numarası, kargo takip numarası, görüşme konusu alanlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.
  • Müşteri Temsilcisine Bağlan butonuna tıklayın.
  • Bu adımdan sonra görüşme talebiniz işleme alınır ve canlı destek almanız sağlanır.

  Aras Kargo Takip İşlemleri Nasıl Yapılabilir?

  Aras Kargo ile gelen paketiniz yada gönderdiğiniz gönderiniz aşağıdaki yöntemler ile takip edilebilir.

  • Aras Kargo Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Aras Kargo Takip
  • Aras Kargo Çağrı Merkezini Arayarak Aras Kargo Takip
  • Aras Kargo Şubesine Giderek Aras Kargo Takip
  • Alışveriş Yaptığınız Site Üzerinden Aras Kargo Takip
  • Aras Kargo Takip T.C. Kimlik No İle

  Bu takip yöntemlerinin detaylı açıklamaları için buraya tıklayabilirsiniz.

  Aras Kargo Şubesine Giderek Aras Kargo Takip

  Size en yakın Aras Kargo şubesine giderek Aras Kargo Sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Kargo görevlilerine gerekli bilgilerinizi verdikten sonra kargonuzun durumunu ve yaklaşık ne kadar süre sonra elinizde olabileceğini size bildirirler. Kargonuz şubeye ulaşmış durumdaysa teslim alabilirsiniz. Size en yakın Aras Kargo şubesini bulabilmek için aşağıdaki bağlantıda bulunan sorgulama alanını kullanabilirsiniz.

  Aras Kargo şubelerini bulabilmek için buraya tıklayınız.