Asat, Antalya’da yaşayanlar için hizmet veren bir firmadır. Su dağıtım hizmetinden sorumlu olan ASAT Antalya Su ve Atıksu İdaresi ismiyle hizmet vermektedir. ASAT’a ne kadar borcunuz olduğunu merak ediyorsanız makalemizin devamında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

ASAT Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Asat Antalyalı vatandaşların faturalarını kolayca sorgulayabilmeleri için kolay yollar sunmaktadır. Faturanızı önce sorgulamak isterseniz bunun için iki yöntem kullanabilirsiniz. Bu yöntemleri sıralamak gerekirse;

  • İnternet Sitesi Üzerinden ASAT Borç Sorgulama
  • ASAT Şubelerine Giderek ASAT Borç Sorgulama
  • ALO ASAT Bilgi Hattını Arayarak Bilgi Alma

İnternet Sitesi Üzerinden ASAT Borç Sorgulama

ASAT firmasına olan su faturası borcunuzu sorgulamak için resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Sitede bulunan Online İşlemler menüsüne tıklayarak abone numarası ve güvenlik kodunu girerek sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra sistem üzerinden üzerinize olan faturanın borç bilgilerini görebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak borç sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Antalya Su ASAT Fatura Borç Sorgulama ekranı için tıklayınız.

Aşağıdaki bağlantıdan ise fatura sorgulama, borç ödeme, abone arama, bilgi güncelleme, satın alma, üye ödeme, makbuzlar ve vergi affı yapılandırma başvurusu sayfalarına ulaşabilir, gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya Su ASAT Fatura Ödeme Ve Borç Sorgulama sayfası için tıklayınız.

ASAT Şubelerine Giderek ASAT Borç Sorgulama

Size en yakın ASAT şubesine giderek borcunuzu öğrenme ve ödeme işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, bulunduğunuz ilçedeki ASAT veznesinin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

ASAT vezneleri için buraya tıklayabilirsiniz.

ALO ASAT Bilgi Hattını Arayarak Bilgi Alma

ASAT Genel Müdürlüğü faaliyetleri ile ilgili olarak Antalyalıların ve abonelerin sorularına cevap vermek ve çözüm bulmak için 7 gün 24 saat hizmet veren bilgi hattını arayarak borç sorgulama işlemi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

ASAT Fatura Borç Sorgulama İçin Hangi Yöntemler Kullanılır?

ASAT faturanızı ödemek için 4 farklı seçeneğiniz vardır. Bu seçenekler; ASAT veznesine giderek ASAT fatura borç ödeme, internet üzerinden ASAT fatura borç ödeme, anlaşmalı bankalara ASAT fatura borç ödeme, PTT şubelerinden ASAT fatura borç ödeme yöntemlerinden size en uygun olanı kullanabilirsiniz. Bu yöntemler ile güvenli bir şekilde ASAT faturanızı ödeyebilirsiniz.