İçeriğe geç

BaroKart Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

  Barokart avukatlar için verilen kimlik kartıdır. Ayrıca ödeme kartı olarakta kullanılır. Yüklenen bakiye miktarınca, limiti bitene kadar, barolarda kapı geçişi, otopark, sosyal tesis ve Avukat Odalarındaki ödeme noktalarında ödeme yapılabilir. Ancak sisteme dahil olan barolar olmalıdır. Nakit taşımaya gerek kalmadan kolayca ödeme yapılabilir. Giyim, akaryakıt ve market alışverişinde kullanılabilir.

  BaroKart Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

  Barokart kullanıcısı iseniz ve bakiye yükleme işlemi yapmak istiyorsanız, makalemiz tam size göre. Aşağıdaki seçeneklerden size en uygun ve kolayınıza geleni seçerek, pratik bir şekilde bakiye yükleyebilirsiniz.

  • Kredi Kartından BaroKart Bakiye Yükleme
  • Banka Hesabından BaroKart Bakiye Yükleme
  • ATM’lerden BaroKart Bakiye Yükleme
  • POSBank / TURK Vezne / Param Kiosk Cihazlarından BaroKart Bakiye Yükleme

  Kredi Kartından BaroKart Bakiye Yükleme

  Barokartınıza kredi kartı ile yükleme yapmak için Barokart mobil uygulaması, Barokart internet şubesi ve barokart.com.tr sayfasında bulunan TL Yükle bağlantısını kullanabilirsiniz. Buralardan yapacağınız yüklemeler kredi kartı ile ödenir.

  Barokart Mobil Uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  Aşağıdaki bağlantılardan mobil uygulamayı indirdikten sonra bilgilerinizle giriş yapıp, bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Appstore üzerinden Barokart Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Play Store üzerinden Barokart Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Barokart resmi internet sayfasında bulunan İnternet Şube sistemine giriş yaparak yada TL Yükle sayfasını kullanarak bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Barokart İnternet Şube için tıklayınız. 

  Barokat TL Yükle sayfası için tıklayınız.

  Banka Hesabından BaroKart Bakiye Yükleme

  Havale / EFT yöntemi ile TL yüklerken seçilen bankanın IBAN numarası yazıldıktan sonra Alıcı alanına “TURK ELEKTRONİK PARA A.Ş.” ve Açıklama alanına “16 haneli hesap / kart numarası” aralarda boşluk bırakılmadan yazılması gerekmektedir.

  Bankalar ile ilgili bilgilere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  ATM’lerden Barokart Bakiye Yükleme

  TEB, DenizBank ve Türkiye İş Bankası ATM’lerinin kartsız işlem menüsünden Barokartınıza bakiye yüklemeniz mümkündür. Ayrıca Troy logosu olan Barokartlarda bütün ATMLerden faydalanabilirsiniz.

  POSBank / TURK Vezne / ParamKiosk Cihazlarından Barokart Bakiye Yükleme

  Posbank tüm barolarda bulunmaktadır. Bu cihazı kullanarak Barokartınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Ayrıca TURK Vezne şubelerinden de nakit karşılığında bakiye yükleyebilirsiniz. TURK Vezne Çağlayan ve İzmir Adliyesinde vardır. Param Kiosk cihazı ile ödemeyi kredi kartı ile yapabilirsiniz.