İçeriğe geç

Burger King’de Ticket Geçiyor mu?

  Burger King sevilen ve tercih edilen bir restorandır. Bu restoranda yemek yemek isteyen Ticket kart kullanıcıları, burada kartlarını kullanıp kullanamayacaklarını merak ediyorlar. Makalemizde merak edenler için bu konuda açıklama yapmaya çalışacağız.

  Ticket Türkiye’de yaygın olarak kullanılan bir yemek kartı çeşididir. Diğer seçeneklerin yanında en avantaj sağlayan özelliği geniş işyeri ağıdır. Bu sayede tercih edilen ve kolay kullanılan bir kart olmuştur ve öyle olmaya devam ediyor. Ticket Restaurant, Fransa’da kurulan ve günümüze kadar hizmet vermeye devam eden firmadır. Yemek kartı hizmeti veren firma Türkiye’ye yemek kartını getiren ilk firmadır. Geniş bir üye işyeri ağı bulunan Ticket Restaurant, yaklaşık 41 milyon şirket çalışanına yemek kartı ve kupon olarak hizmet vermektedir.

  Burger King’de Ticket Geçiyor mu?

  Burger King oldukça fazla tercih edilen yemek çeşitleri sunmaktadır. Hamburger severler için vazgeçilmez bir mekandır. Durum böyle olunca öğle yemeği için güzel bir seçenek olmuştur. Ticket kart kullanıcıları için merak edilen bir soruya dönüşmüştür.

  Ticket Restaurant yemek kartınız ile Burger King restoranlarında gönül rahatlığı ile yemek yiyebilirsiniz. Ticket Restaurant kartın bünyesinde olduğu Edenred firması, anlaşmalı işyerlerinde kampanyalar yapmaktadır. Burger King bu restoranlardandır. Bazı dönemlerde Ticket ve Burger King kampanyalar düzenlemektedir. Kampanya olmasa bile, istediğiniz zaman Burger King restoranlarında yemek yiyerek, ödeme yapabilirsiniz.

  Burger King Nerelerde Var?

  Burger King Türkiye genelinde çok fazla ağı bulunan bir restorandır diyebiliriz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Burger King’in şehirlere göre nerelerde bulunduğunu sorgulayabilirsiniz.

  İstanbul Avrupa yakasında Burger King Nerelerde Vardır?

  İstanbul Asya yakasında Burger King Nerelerde Vardır?

  Ankara ilinde Burger King Nerelerde Vardır?

  Bursa ilinde Burger King Nerelerde Vardır?

  İzmir ilinde Burger King Nerelerde Vardır?

  Çankırı ilinde Burger King Nerelerde Vardır?

  Sizlerle İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir illerinin sorgulama ekranlarını paylaştık. Bu sayfalara girerek haritadan bulunduğunuz ilin ilçelerinde bulunan Burger King adreslerini görebilirsiniz.

  Ayrıca Burger King sorgulama sayfasına girerek diğer iller için sorgulama yapmanız da mümkündür.

  Burger King Restoranlar Sorgulama sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.