En Kolay Kredi Veren Bankalar

0
3032

Kredi almanın kolay olduğu bankalar, çok fazla şart bulundurmayan, evrak veya gelir durumu beyanı gibi talepleri bulunmayan bankalar olarak bilinmektedir. En kolay kredi veren bankalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

  • CEBTEB
  • N Kolay Kredi
  • com
  • ING Bank
  • Akbank
  • Yapı Kredi
  • İş Bankası

Bu bankalar sundukları bazı kampanyalar bünyesinde hiçbir şart aramadan kredi kullanım olanağı sunmaktadırlar. Fakat bunun için bankalar tarafından belirlenen finansman limitleri bulunmaktadır.

Genel olarak 40.000 TL tutarına kadar kolay kredi veren banka bulmak mümkün olmaktadır. Bankaların sunduğu ödeme kolaylıkları ve faiz oranları gibi durumlar göz önünde bulundurularak seçim yapılabilmektedir.

Kolay Kredi Nasıl Alınır?

Kolay kredi almanın yolları, internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı gibi işlemlerin hızlı yapıldığı alanların tercih edilmesi ile mümkün olmaktadır. Bankaların şubeleri aracılığıyla yapılan işlemleri daha fazla prosedür gerektirdikleri için süreçler uzun olmaktadır.

İnternet bankacılığı ile işlem yapmak, işlem hızının yanı sıra evrak talebinin de çok olmaması nedeniyle tercih edilmektedir. Özellikle şubesi olmadan yalnızca internet sistemi üzerinden çalışmakta olan bankaların kredi kullanım kolaylıkları oldukça geniş olarak bilinmektedir.

Kolay kredi almak için bankalar tarafından kullanılan kredi kartlarının ya da eski kredilerinin ödemeleri noktasında da hassas olunması önerilmektedir. Çünkü kredi kullanımlarında bankaların en çok değerlendirdikleri konu, kredi notları olmaktadır.

Bankalarda kredi notu iyi olan müşterilerin kredi almaları çok hızlı ve kolay olurken, kredi notu riskli olan müşteriler için değerlendirmeler daha uzun sürmekte ve bu sebeple işlemler uzayabilmektedir.

CEBTEB ile Kolay Kredi Nasıl Alınır?

CEBTEB kolay kredi almanın yolları, öncelikle online sistem üzerinden başvuru yapmak olarak bilinmektedir. Bunun ardından yapılan ön başvurulara banka yetkilileri tarafından dönüş yapılmaktadır.

Banka yetkililerine uygun zaman dilimlerinde randevu verilmesinin ardından kredi başvuru işlemleri hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir. İşlemleri hızlandırmak açısından internet bankacılığı yerine SMS ile başvuru da yapılabilmektedir.

En kolay kredi veren bankalar içerisinde yer alan Türkiye Ekonomi Bankasının CEBTEB hizmetleri, maksimum 30.000 TL tutarına kadar finansman sağlayabilmektedir. Sağlanan finansmanların geri ödemeleri ise 60 aya kadar taksitlendirilmektedir.

N Kolay Kredi Olanakları Nelerdir?

N Kolay Kredi ile sunulan olanaklar, şubeye gitmeden kredi başvurusu yapılabildiği için hızlı kredi işlemlerini içermektedir. N Kolay üzerinden yapılan kredi işlemleri dahilinde sunulan olanaklar şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • 000 TL tutarına kadar olan kredilerde herhangi bir evrak ya da gelir belgesi gibi bir talep bulunmamaktadır.
  • Geri ödemelerde; 12 ay, 24 ay, 48 ay, 60 ay gibi vade seçenekleri bulunmaktadır.
  • Faiz oranları minimum %1,08 ve maksimum %1,89 olarak sunulmaktadır.

Bu olanaklar ile N Kolay kredisi kullanmak isteyenlerin internet sitesi üzerinden kimlik bilgileri ile profil oluşturmaları beklenmektedir. Profil üzerinde bırakılan telefon numarası, banka yetkilileri tarafından aranmaktadır.

Enpara.com ile Nasıl Kredi Kullanılır?

Enpara.com kredi kullanımı, şubeleri olmaması dolayısıyla müşteri temsilcileri üzerinden yapılmaktadır. Enpara.com ile hızlı ve kolay bir şekilde kredi kullanmak isteyenlerin internet üzerinden ön başvuru formlarını doldurmaları gerekmektedir.

Enpara.com üzerinden kullanılacak krediler, ortalama 30.000 TL limit ile sınırlandırılmaktadır. Bu tutardan daha fazla limit ile kredi kullanmak isteyenlerin banka tarafından talep edilen gelir belgelerini müşteri temsilcilerine temsil etmeleri gerekmektedir.

İnternet üzerinden uygun olan limit ve vade seçenekleri ile kredi kullanımına ilişkin form dolduran müşteriler, müşteri temsilcileri tarafından aranmaktadır. Müşterilerin talep ettikleri adreslere, gerekli evraklarla gelen müşteri temsilcileri kredi başvurularını o an onaylamaktadırlar.

En kolay kredi veren bankalar arasında yer almakta olan Enpara.com, hem bir evrak talep etmemesi hem de şubeye gitmeden hızlı bir şekilde kredi işlemlerini tamamlaması nedeniyle tercih edilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz