Garanti Bankası köklü ve yıllanmış bir bankadır. Ankara’da kurulan bu banka Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır. Garanti Bankası yoluna Garanti BBVA ismiyle devam etmektedir. Müşterileri için kaliteli hizmet anlayışı ile büyümeye devam eden bu banka, kredi kartı ve diğer bankacılık hizmetlerini vermektedir. Kredi kartı kullanan müşterileri için onların sorunlarını daha kolay çözmeye çalışan Garanti, kredi kartı limit işlemleri için birkaç yöntem sunmaktadır.

Garanti Bankası Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Kredi kartınızı aldığınızda bankanın verdiği limit sizin için uygunsa o şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak yetmiyorsa limit artışı yapmanız gerekebilir. Kredi kartınızın limitini bankanıza başvurarak artırabilirsiniz. Çalıştığınız bankanın limit artışı için belirlediği ve size sunduğu hizmetler mutlaka vardır. Garanti Bankası müşterisi iseniz aşağıdaki yöntemleri kullanarak kolayca limit artışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankasına ait kredi kartı limitini yükseltme işlemleri şu şekildedir:

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı İle Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda, kredi kartları adımının altından dilediğiniz zaman Limit Artırım talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası resmi internet sitesine girmek için tıklayınız.

Garanti Bankası ATM İle Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA ATM’lerinden limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Bu işlem için size en yakın atm cihazına giderek, limitini arttırmak istediğiniz asıl kart ile “LİMİT İŞLEMLERİ” adımından yapabilirsiniz.

Size En Yakın Şube ve ATM’ler için tıklayınız.

Garanti Bankası Banka Şubesi İle Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA’nın size en yakın şubesine giderek limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Size En Yakın Şube ve ATM’ler için tıklayınız.

Garanti Bankası Mobil Uygulama İle Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Bonus Flaş uygulamasını indirerek de hemen limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirmek için aşağıdakilerden size uygun olana tıklayınız.

Garanti BBVA  Garanti BBVA Mobil Google Play Garanti BBVA Huawei AppGallery

Garanti Sms ile Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA limit artırma işlemleri için birden fazla seçenek sunmuştur. Seçeneklerin hepsi oldukça kolay ve pratiktir. Ancak internet kullanmayan kişiler için sms ile limit artırma işlemi daha kolay olacaktır. SMS ile limit artış talebinde bulunmak için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  1. Garanti Bankasında kayıtlı bulunan cep telefonu numaranız ile birlikte bu işlemi yapmalısınız.
  2. Mesaj bölümüne gelerek ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE , AYLIK NET GELİR bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak yazın.
  3. Yurt içinden 3340’a, yurt dışından ise 0532 752 33 40’a mesaj olarak gönderin.
  4. Örnek mesaj şu şekilde olmalıdır; ARTIR 2000 353010 5000

Kredi kartınıza ait limitinizin artış talebi bankaya gelen talepler arasında sıralamaya konur ve sırası gelince yapılır. Sonucu görmek için ekstrenize göz atabilirsiniz. Ekstre tarihine kadar beklemek istemezseniz müşteri iletişim merkezini arayabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi : 444 0 333