İçeriğe geç

Halk Bank Bakiye Sorgulama

  Halkbank hesabınızda bulanan bakiyenizi sorgulayarak nakit varlığınızı takip edebilirsiniz. Böylece hesabınızı bilir, duruma göre harcama yapabilirsiniz. Halkbank’ta bakiye sorgulama işlemleri gayet basittir. Aşağıda yapılabilecekleri sizin için derledik.

  Halk Bank Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Halkbank bakiye sorgulama işlemi için kullanabileceğiniz yollar aşağıdaki gibidir. Hesap bakiyenizi sorgulayarak bütçe planlamanızı daha kolay yapabilirsiniz.

  • İnternet sayfası üzerinden Halk Bank Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Halk Bank Bakiye Sorgulama
  • Sms ile Halk Bank Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Halk Bank Bakiye Sorgulama
  • Banka Şubesine Giderek Halk Bank Bakiye Sorgulama
  • Atm’den Halk Bank Bakiye Sorgulama

  İnternet sayfası üzerinden Halk Bank Bakiye Sorgulama

  Halkbank’ta vadesiz hesabınız varsa ve bakiyenizi zaman zaman sorgulamak istiyorsanız Halkbank’ın resmi internet sayfası üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için şu adımları izleyebilirsiniz.

  • https://www.halkbank.com.tr adresine girin.
  • İnternet şubesi sayfasına tıklayarak giriş bilgilerinizle sisteme girin.
  • İnternet şubesi şifreniz yoksa Halkbank.com.tr sitesinin sağ üst köşesinde olan ‘İnternet Şubesi – Bireysel’ adresine tıklayın. Parolamı bilmiyorum/Blokeli’ menüsüne tıklayın ve yeni bir şifre alın.
  • Şifrenizi biliyorsanız yada yeni şifreyi aldıysanız, İnternet şubesi sayfasına tıklayıp giriş bilgilerinizle sisteme girin.
  • Artık bakiyenizi bu alanda görebilirsiniz.

  Mobil Uygulama ile Halk Bank Bakiye Sorgulama

  Halkbank mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Mobil uygulama ile mobil bankacılığın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu uygulama ile bankacılık hizmetlerini istediğiniz saat istediğiniz yerden alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adreslerden size uygun olanı kullanabilirsiniz.

  Play Store üzerinden Halkbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Appstore üzerinden Halkbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Halkbank mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra bakiyenizi rahatlıkla görebilirsiniz.

  Sms ile Halkbank Bakiye Sorgulama

  Halkbank bakiyenizi sms yolu ile pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey BAKİYE yazdıktan sonra 3401’e sms göndermektir. Mesajı attıktan sonra Halkbank kısa sürede bakiyeleriniz hakkında bilgi verecektir.

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Halk Bank Bakiye Sorgulama

  Halkbank bakiye sorgulama hizmeti için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Çağrı merkezi görevlisi sizi yönlendirecek yada bilgi verecektir.

  Halkbank çağrı merkezi numarası : 444 0 444

  Banka Şubesine Giderek Halk Bank Bakiye Sorgulama

  Halkbank bakiyenizi Halkbank şubesine giderek öğrenebilirsiniz. Bunun için şubeye gidip ilgili alandan sıra numarası almalısınız. Sıranız geldiğinde gişe görevlisi size yardımcı olacaktır.

  Atm’den Halk Bank Bakiye Sorgulama

  Nerdeyse her yerde bulanan Halkbank  yada ortak banka atmlerinden birisine Halkbank kartınızı taktıktan sonra bakiye sorgulama işlemini yapabilirsiniz.