İçeriğe geç

Hattımda Ne Kadar Lira Kaldı?

  Türk Telekom 180 yıllık bir geçmişe sahip olan telekomünikasyon operatörüdür. Türkiye’de kurulan ilk operatördür. Hizmet verdiği müşterilerine ihtiyaç duydukları teknolojiyi en iyi şekilde verebilmek için kurulan ve bu yönde çalışmalar yapan Türk Telekom, ‘müşteri odaklı’ ve entegre bir yapıya geçmiştir. Bireysel ve kurumsal olarak hizmet veren Türk Telekom geniş bir hizmet ağına sahiptir. Türk Telekom, mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini tek çatı altında toplayarak bir araya getirmiştir. Bu köklü kuruluşun sunduğu gsm hizmetini alanlardansanız ve bakiyenizi kontrol etmek istiyorsanız makalemizin devamından faydalanabilirsiniz.

  Türk Telekom Hattımda Ne Kadar Lira Kaldı?

  Türk Telekoma bağlı hattınızda bulunan bakiyeyi öğrenebilmek için kullanabileceğiniz bazı yöntemler vardır. Bu yöntemleri detaylarıyla şu şekilde aktarabiliriz.

  • Online işlemler menüsünü kullanarak Türk Telekom bakiye sorgulama
  • Bilgi mesajı ile Türk Telekom bakiye sorgulama
  • 9333’e mesaj atarak Türk Telekom bakiye sorgulama
  • *123# tuşlayarak Türk Telekom bakiye sorgulama
  • Menüden sorgulayarak Türk Telekom bakiye sorgulama

  Online İşlemler menüsünü kullanarak Türk Telekom bakiye sorgulama: Hattınızda ne kadar lira kaldığını öğrenebilmek için Türk Telekom Online İşlemleri ziyaret edebilirsiniz.

  Türk Telekom online işlemler menüsü için tıklayınız.

  Giriş bilgileriniz ile sisteme girdikten sonra bakiyenizi görebilir, hattınızda ne kadar lira kaldığını görebilirsiniz.

  Bilgi Mesajı ile Türk Telekom bakiye sorgulama: Yaptığınız her arama ve gönderdiğiniz her SMS sonrası, hattınızda kalan TL bilgisi, kullanım süresi ve tutarı ile birlikte otomatik olarak ekranınıza gönderilir. Bu hizmetten tüm faturasız hat aboneleri faydalanabilir. Ücretsizdir. Özel bir şey yapmanıza gerek yoktur. Otomatik olarak tanımlanır ve uygulanır.

  9333 ile Türk Telekom bakiye sorgulama: 9333‘ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. Bu oldukça kolay ve hızlı bir yöntemdir. Tercih edilen bir yöntemdir.

  *123# ile Türk Telekom bakiye sorgulama:  *123#‘yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz. Bu yöntemde oldukça hızlı ve pratiktir.

  Menüden Türk Telekom bakiye sorgulama: Cep telefonunuzdaki “Servis” menüsünün altındaki “Asistan” menüsünü izleyip, “Kredi” menüsünden “Kalan” menüsünü seçerek, yolladığınız ücretsiz kısa mesaja gelen cevapla hattınızdaki kalan TL miktarını öğrenebilirsiniz.

  Türk Telekomun sunduğu bütün bakiye sorgulama yöntemleri oldukça kolay ve hızlıdır. Kalan bakiye bilgisi servisleri ücretsizdir.