İninal Kart her mekanda geçerli olan, içinde yüklü olan bakiye kadar harcama yapılabilen, çipli ve temassız seçenekleri olan, güvenli ve hızlı bir alışveriş kartıdır. İninal kartı nereden alabileceğini merak edenler şu satış noktalarına gidebilirler. İninal Kart için belirlenen fiziksel satış noktaları şu şekildedir : D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa, Vatan Bilgisayar, online alışveriş siteleri ve birçok anlaşmalı satış noktasından alabilirsiniz.

İninal Kart Online Olarak Nerelerden Alınabilir?

Size en yakın satış noktasına giderek İninal kart için başvuru yapabilirsiniz. Eğer kartınızı siz gitmeden almak isterseniz, internet üzerinden anlaşmalı online alışveriş sitelerinden sipariş verme imkanınız vardır. Böylece kartınız evinize kadar gönderilir. Aşağıdaki online alışveriş sitelerinden sipariş verebilirsiniz.

  • Banabi
  • D&R
  • HEPSİBURADA
  • KIDEGA
  • N11
  • TEKNOSA
  • VATAN

İninal Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

İninal kart kullanıcıları bakiyelerini sorgulamak için üç farklı yöntem kullanabilirler. Bu yöntemler oldukça kolay ve hızlıdır. Özellikle mobil uygulamalar ile sorgulama yapmak kolay ve zamansızdır. Her yerde istediğiniz an yapabilirsiniz.

  • İninal Cüzdan ile İninal Kart Bakiye Sorgulama
  • PTT ile İninal Kart Bakiye Sorgulama
  • ParaMara ile İninal Kart Bakiye Sorgulama

İninal Cüzdan ile İninal Kart Bakiye Sorgulama

İninal Cüzdan mobil uygulaması ile İninal Cüzdan Bakiye Sorgulama işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İninal Cüzdan mobil uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Play Store – İninal Cüzdan mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

App Store – İninal Cüzdan mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

İninal Cüzdan uygulamasını indirdikten sonra bilgilerinizle kayıt olup, giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra uygulama ekranında bakiyenizi görebilirsiniz.

PTT ile Ininal Kart Bakiye Sorgulama

PTT Atm cihazlarından İnial Kart Bakiye Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için İninal kartınızı atm cihazına yerleştirip şifrenizi girin. Daha sonra bakiyenizi görebilirsiniz.

İninal kartınızın şifresini bilmiyorsanız, ilk kullanımınız ise ilk şifresi kart numaranızın son 4 hanesidir. ATM cihazında giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirmeniz gerekir.

ParaMara ile Ininal Kart Bakiye Sorgulama

ING Bank uygulaması olan ParaMara uygulaması ile İninal Kart Bakiye Sorgulama işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir.

ING Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız – Play Store

ING Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız – App Store

İndirdikten sonra uygulamaya giriş yapıp, ininal kartınızı tanıtınız. Daha sonra bakiyenizi kolayca sorgulayabilirsiniz.