İçeriğe geç

Istanbul Karta Para Yükleme Hangi Banka?

  İstanbulkart Mobil, İstanbul kart yanınızda olmadan da işlem yapabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Ödeme işlemlerini yapabilir, hesap hareketlerinizi takip edebilirsiniz. Bakiye yükleme işleminizi de bu uygulama ile çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bir çok banka ile anlaşması vardır ve bu bankalarda bulunan hesabınız yada kredi kartınız ile kolayca bakiyenizi yükleyebilir ve artırabilirsiniz.

  İstanbulkart kullanıcıları çalıştıkları banka aracılığı ile bakiye yükleme işlemi yapabilirler. Kartlarına bakiye yüklemek için anlaşmalı banka ile çalışmanız gerekir. Makalemizde mobil uygulamada para yükleme işlemi yapabileceğiniz bankalar listelenmiştir. Bu bankalar ile çalışan kişiler İstanbul kart mobil uygulamasını indirerek İstanbul kartlarına bakiye yükleyebilirler.

  Bu bankaların atm ve mobil uygulamalarını kullanarak ta bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  İstanbulkart Mobil’deki ‘İşlemler’ sekmesinden “TL yükle” ya da “Abonman yükle” seçenekleri üzerinden kredi/banka kartlarıyla yükleme yapabilirsiniz. Oldukça kolay ve pratiktir. Hızlıca yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca bankaların mobil uygulamalarını kullanarak bakiye yükleme yapma imkanınız da vardır.  Mobil uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan size uygun olanı kullanarak indirebilirsiniz. Telefonunuzun işlemcisine göre playstore yada appstore üzerinden indirebilirsiniz.

  Play Store üzerinden İstanbulkart Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerinden İstanbulkart Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Istanbul Karta Para Yükleme Hangi Banka?

  İstanbulkart Mobil uygulamasını kullanarak aşağıdaki bankalar aracılığı ile para yükleme yapabilirsiniz. Bu bankalar mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek bakiye yükleme işleminde listelenen bankalardır. Kredi kartı yada hesap kartı olarak ödeme yapma imkanları olanlar ve olmayanlar belirtilmiştir.