İçeriğe geç

Kart 27 Kaç Para Var?

  Kart 27 Gaziantep ilinde Gaziantep karttan önce kullanılan ulaşım kartlarına verilen isimdir. Uzun zaman önce kullanımı kaldırılan bu kartlar yerine artık Gaziantep Kart kullanılmaktadır. Sizlere Kart 27 Kaç Para Var? konusunda yardımcı olamayacağız. Ancak Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama hakkındaki bilgilere bu makaleden ulaşabilirsiniz.

  İçindekiler

  Kart 27 Kaç Para Var Sorgulama

  Gaziantep kartınızda bulunan bakiyeyi sorgulamak için aşağıdaki yöntemlerden kendinize en kolay geleni kullanabilirsiniz. Bu yöntemler oldukça kolay ve pratiktir.

  • Mobil Uygulama ile Kart 27 Kaç Para Var Sorgulama
  • Kart okuma cihazı ile Kart 27 Kaç Para Var Sorgulama
  • gaziulas.com internet adresi üzerinden online işlemler menüsünden Kart 27 Kaç Para Var Sorgulama
  • gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden Kart 27 Kaç Para Var Sorgulama
  • NFC ile Kart 27 Kaç Para Var Sorgulama

  Mobil Uygulama ile Kart 27 Kaç Para Var Sorgulama

  Mobil uygulamalar hayatımızın bir çok alanında bize kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Gaziantep Kart Mobil uygulaması ile şehir içi toplu taşıma araçlarında kullandığınız ulaşım kartınız hakkında bilgi sahibi olabilir, size sunulan birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Bakiye sorgulama bu hizmetlerden birisidir. Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

  Play Store – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Appstore – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Kart okuma cihazı ile Kart 27 Kaç Para Var Sorgulama

  Otobüslerde kartınızı okuttuğunuz kart okuma cihazı yardımıyla bakiyenizi görebilirsiniz. Bunun için kartı okuttuktan sonra ekranın altına bakmanız yeterlidir.

  gaziulas.com internet adresi üzerinden online işlemler menüsünden Kart 27 Kaç Para Var Sorgulama

  İnternet üzerinden Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama işlemi için gaziulas.com internet adresini kullanabilirsiniz. İnternet sitesi açıldıktan sonra online işlemler menüsüne tıklayarak bakiye sorgulama işlemi için gerekli adımları takip edebilirsiniz. Böylece bakiyenizi sorgulamış olursunuz.

  Siteye girmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden Kart 27 Kaç Para Var Sorgulama

  İnternet üzerinden kullanabileceğiniz bir diğer site gaziantep.com.tr adresidir. Bu siteye giriş yaptıktan sonra yine online işlemler menüsüne tıklayın. İlgili sayfadan bakiye sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  NFC ile Kart 27 Kaç Para Var Sorgulama

  Ayrıca telefonunuzda NFC özelliği varsa kartınızı telefonunuza okutarak kolaylıkla bakiye bilginize ulaşabilirsiniz. Bunun için NFC destekli telefonunuzun özelliğini açıp kartınızı telefona tutmanız yeterlidir.