İçeriğe geç

Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama

  Kuveyt Türk müşterilerine kaliteli hizmet vermek için çalışan bir katılım bankasıdır. Bu banka ile çalışıyorsanız bakiye sorgulama hizmeti için size bir kaç yöntem sunulmaktadır. Makalemizde Kuveyt Türk hesabınızda bulunan bakiye miktarını nasıl görebileceğiniz ve sorgulayabileceğinizi anlatacağız. Bu yöntemler ile pratik bir şekilde bakiyenizi sorgulayabilir, ne kadar paranız yada yatırımınız olduğunu görebilirsiniz.

  İçindekiler

  Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Hesabınızda ne kadar para olduğunu merak ediyorsanız, aşağıda yer alan yöntemleri kullanarak hemen bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

  • SMS ile Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama
  • Kuveyt Türk İnternet Sayfasından Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama
  • Mobil Şubeden Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama
  • Kuveyt Türk ATM’den Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama
  • Kuveyt Türk şubeden Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama

  SMS ile Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama

  Kuveyt Türk hesabınızda bulunan bakiyeyi sms servislerini kullanarak öğrenebilirsiniz. Bu çok kolay ve hızlı bir yöntemdir. Kuveyt Türk bankasında kayıtlı olan cep telefonunuzla kredi kartınız veya hesap kartınızın bakiyesini öğrenmek için;

  • TL miktarını öğrenmek için BAKİYE TL yazıp 2848 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.
  • Dolar miktarını öğrenmek için BAKİYE USD yazıp 2848’e SMS gönderiniz.
  • Euro miktarını öğrenmek için BAKİYE EUR yazıp 2848’e SMS gönderebilirsiniz.

  Kuveyt Türk sms servisleri için herhangi bir ücret uygulamaz, sadece kullandığınız operatör 1 sms ücreti alır.

  Kuveyt Türk İnternet Sayfasından Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama

  KUveyt Türk’e ait resmi internet sitesine girip sisteme giriş yaparak hesabınızda bulunan para miktarını anında öğrenebilirsiniz.

  Kuveyt Türk resmi internet sayfası için tıklayınız. 

  Ekranın sağ üst köşesinde bulunan İnternet Şubesi butonuna tıklayın.İnternet bankacılığı bilgileriniz ile sisteme giriş yapın. Kuveyt Türk internet bankacılığına girdikten sonra “Hesaplar” sayfasından istediğiniz hesabınızı seçiniz ve bakiyeyi görüntüleyiniz.

  Mobil Şubeden Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama

  Kuveyt Türk mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek istediğiniz her an her yerde bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Önce aşağıdaki bağlantıları kullanarak uygulamayı telefonunuza kurun.

  Google Play – Kuveyt Türk Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  İndirme işleminden sonra İnternet Şube giriş bilgileriniz ile sisteme giriş yapın. Sonra Hesaplar sayfasına gelerek hesap bakiyenizi bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.

  Kuveyt Türk ATM’den Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama

  Türkiye’nin her yerinde bankamatikleri ve şubeleriyle hizmet veren Kuveyt Türk’ün veya diğer bankaların ATM cihazına kartınızla giriş yapınız. Hesaplar – Hesap Bakiyesi Görüntüleme sayfasına gelerek hesabınızdaki para miktarını ATM ekranından sorgulayabilirsiniz. Diğer bankaların ATM’lerinden bakiye sorgulamak için ücret alınabilir.

  Siz de Kuveyt Türk hesabınızda bulunan bakiyeyi SMS ile, internet ve mobil şubeden, Kuveyt Türk müşteri hizmetlerinden, ATM’den veya Kuveyt Türk şubelerinden öğrenebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama

  444 0 123 – 0850 251 0 123  numaralı Kuveyt Türk müşteri hizmetleri numaralarını arayarak kolayca bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

  Kuveyt Türk şubeden Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama

  Tüm Kuveyt Türk banka şubelerine giderek bakiyenizi sorgulamanız mümkündür. Banka görevlisine istediğinizi bildirmeniz ve kimlik bilgilerinizi sunmanız yeterlidir. Yanınızda banka kartınız yada hesap cüzdanınızı bulundurmanızda fayda vardır.

  Size en yakın Kuveyt Türk şube ve atm sorgulama sayfası için tıklayınız.