İçeriğe geç

Maestro Kart Nedir, Nasıl Kullanılır?

  Maestro kart özellikleri ve kullanımı güzel teklifleri ile dikkat çekiyor. Banka kartınızı kullanarak hem büyük hem de küçük alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Rahat, güvenli, hızlı alışveriş yapmak isterseniz Maestro kart tam da aradığınız şey! TEB dünyanın iilk ekranlı Maestro kartını çıkaran bankadır. Bu karta ön kısımda dokunmatik klavye ile LCD ekran bulunur. Hem banka kartı özellikleri hem de internet şubesinde kullanıcılar kolaylıklardan faydalanırlar.

  Maestro Kart Artık Online Alışverişlerde de Geçerli Olacak

  Maestro kart online alışverişlerde kullanımı yeni sistem ile beraber kabul edildi. Hızlı ve güvenli şekilde alışveriş yapmak isteyen kişilerin ilk seçimi olan bu kart, her ay sahiplerine avantaj sağlamaya devam ediyor. Kasım ayı için kart sahipleri ücretsiz sinema bileti sahibi oluyorlar. Bu kartı kullanarak banka hesaplarında bulunan tutar kadar alışveriş yapmanız mümkün olur. Biletlerin kampanya kapsamına girmesi için mybilet üzerinden satın alınması gerekir. Tek bilet alan kişiye ikinci bilet hediye!

  Maestro Kart ile Bankacılık İşlemlerinizi Kolaylaştırın!

  Maestro Kart ile bankacılık işlemleri yapmak artık çok kolay! Dilerseniz 7 gün 24 saat Fiba nakitleri kullanarak para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bakiyenizi sorgulayabilir, hesaplar arasında havale gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kart şifre değişikliği yapabilirsiniz. Bakiye sorgulama işlemi ve para yatırma işlemi yapmak için ek ücret ödemeniz gerekmez. İşlemler ücretsiz gerçekleştirilebilir.

  Maestro Kart ile 3D Secure Özelliğinden Faydalanabilirsiniz

  Maestro Kart ile 3D secure özelliğini kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Mağazalardan yapacağınız işlemlerde, bankacılık işlemlerinde, hızlı ve kolay bir ödeme yöntemi olarak kart hizmetinizde olacak. Banka kartınız ile vadesiz mevduat hesabınızı kullanabilirsiniz. Doyasıya alışveriş yapmak için bu kart tam da size göre.

  Maestro Kart ile Yurt Dışında da Avantajlı Olursunuz

  Maestro Kart ile yurt dışında avantajlar sizleri bekliyor. İşlem yapmak için Maestro kart amblemi bulunan mağazaları takip etmeniz yeterli olur. Yurt dışında olduğunuz zaman bulunduğunuz ülkenin para biriminden para çekebilirsiniz. Eğer 3 D secure özelliğinden faydalanarak alışveriş yapacaksanız, mutlaka kartın internet alışverişi için açık olması gerekir. İnternet alışverişine kart açılışı yapmak için bankanız ile irtibata geçmeniz gerekir.

  Size En Uygun Passolig Kartını Nasıl Bulabilirsiniz?

  En uygun passolig kartını bulmak için kart özelliklerinin ne olduğunu öğrenmenizde fayda var. Passolig kredi kartı ile yapabileceğiniz işlemlerden bazıları aşağıda belirtilmiştir:

  • Kartınıza e bilet yükleyebilir bu sayede maçlara gidebilirsiniz.
  • Alışveriş her yaptığınız zaman klubünüze katkıda bulunmuş olursunuz.
  • Kredi kartınızda para olmasa bile, yinede maç bileti alabilirsiniz.
  • Nakit avans çekebilir, acil nakit ihtiyaçlarınızda sıkışma derdinden kurtulmuş olursunuz.
  • Alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

  Passolig Kartını Kullanırken Kart Ücreti Öder miyim?

  Passolig kartını kullanım sırasında kart ücreti ödemezsiniz. Yalnızca kart kullandığınız için e bilet kullanım bedeli ödemeniz gerekir. Alınan tutar hem klüb hem de Türk futbolu için maddi katkı olarak alınmaktadır. Yani ödediğiniz bedel futbol faydasına olur. Bunun dışında ücret ödenmesi gerekmez. Passolig kredi kartı borcunuzu ödemek için aşağıdaki kanallardan bir tanesini tercih edebilirsiniz:

  • Vakıfbank ATM’leri,
  • PTT şubeleri,
  • Kendi hesabınız üzerinden otomatik ödeme talimatı vererek,
  • N olay iş yerlerinden,
  • Akbank ATM’lerinden,
  • Bankalardaki hesaplarınızdan EFT yaparak,
  • PTT matiklerden kredi kartı borcu kolay bir şekilde ödenebilir.

  Eğer ödeme sırasında ya da Maestro kart kullanımında herhangi bir problem ile karşılaşmanız halinde, 0 850 724 33 44 hatlı Passolig iletişim hattını arayabilirsiniz.