İçeriğe geç

Mesaj ile Ankara Kart Bakiye Sorgulama

  Akıllı ulaşım kartları ile şehir içi toplu taşıma araçlarında ödeme yapmak ve daha bir çok hizmetten faydalanmak daha kolay hale geldi. Ankara ilinde yaşayan vatandaşlar için EGO Ankara Kart hizmeti sunar. Bu hizmetten faydalanan vatandaşlar şehir içi toplu taşıma araçlarını kullanmadan önce kartlarına bakiye yüklemek durumundadırlar. Bakiyelerini sorgulamak için ise aşağıdaki seçenekleri kullanabilirler:

  • İnternet Sitesi ile Ankara Kart Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Ankara Kart Bakiye Sorgulama
  • Ankara Saha Ödeme Cihazlarından Ankara Kart Bakiye Sorgulama
  • Ankara Kart Dolum ve Satış Yerleri ile Ankara Kart Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri ile Ankara Kart Bakiye Sorgulama

  Bu seçenekler arasında ne yazık ki mesaj ile bakiye sorgulama yoktur. Ancak mesaj atmak kadar kolay uygulanabilen yöntemler mevcuttur. Özellikle müşteri hizmetlerini aramak, mobil uygulama kullanmak, internet sitesi üzerinden sorgulamak anında yapabileceğiniz yöntemlerdir. Dışarıdaysanız kullanabileceğiniz yöntemler ise saha ödeme cihazlarını kullanmak yada kart dolum ve satış yerlerini kullanmaktır.

  İnternet Sitesi ile Ankara Kart Bakiye Sorgulama

  Ankara Kart’ın resmi internet sitesine girerek bakiye sorgulayabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Ankara Kart resmi internet sitesine girmeniz gerekir. Sonra ‘Online İşlemler’ menüsüne girip sisteme giriş yaptıktan sonra bakiyenizi görebilirsiniz.

  Mobil Uygulama ile Ankara Kart Bakiye Sorgulama

  Aşağıdaki bağlantılardan mobil uygulamayı indirerek istediğiniz her an her yerden bakiye sorgulaması yapabilirsiniz.

  App Store üzerinden Ankarakart mobil uygulamasını indir

  Play Store üzerinden Ankarakart mobil uygulamasını indir

  Ankara Saha Ödeme Cihazlarından Ankara Kart Bakiye Sorgulama

  Ankara’da metro istasyonlarında bulunan Smart Banko ve Aktif Banko ismiyle geçen, saha ödeme cihazlarından Ankara Kartınızın bakiyesini görebilirsiniz. Bütün metro istasyonlarında saha ödeme cihazları vardır. Bu cihazlardan sorgulama ve bakiye yükleme işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tam kart satın alarak, bu karta bakiye yükleyebilirsiniz.

  Ankara Kart Dolum ve Satış Yerleri ile Ankara Kart Kaç Para Var Sorgulama

  Ankara’da bulunan EGO ile anlaşmalı bayiler ve kart dolum merkezleri mevcuttur. Bu işyerlerinden Ankara kartınızın bakiyesini kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Ayrıca bakiye yükleme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

  Ankara Kart bayi sorgulama sayfası için buraya tıklayınız.

  Müşteri Hizmetleri ile Ankara Kart Bakiye Sorgulama

  Ankara Kart çağrı merkezini arayarak bakiye sorgulama, bakiye yükleme, hat bilgisi, otobüs nerede ve kart işlemleri gibi birçok işlem ulaşım çağrı merkezinden yapılabilir.

  Ankarakart Çağrı Merkezi: 0850 724 8050 – (312) 219 02 39