İçeriğe geç

Money Kart ile İstanbul Kart Eşleştirme

  İstanbu’da kullanılan akıllı ulaşım kartıdır. İstanbul genelinde tüm bireysel ve kurumsal temsilciliklerden İstanbulkart alımı yapılabilir. Biletmatiklerden ise sadece (Otomatik Dolum/Satış Makineleri) Anonim İstanbulkart’ınızı temin edebilirsiniz. İstanbul kart ile şehir içi toplu taşıma araçları ve birçok yerde ödeme yapabilirsiniz. Migros bu yerlerden birisidir. İstanbul Kartınızı Migros kartınız ile eşleştirebilirsiniz.

  Migros gıda yardım ve hediye konularında çözüm olarak Money Pro Kart, Çek ve Dijital Alışveriş Kodu şeklinde 3 farklı ürün sunmaktadır. Bu kart ile Migros marketlerde bakiyenizi kullanabilir, yaptığınız alışverişlerinizden puan kazanabilirsiniz.

  İçindekiler

  Money Kart ile İstanbul Kart Eşleştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

  Money kart ile İstanbul Kart eşleştirme işlemini nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız buradan faydalanabilirsiniz. Bunun için var olan seçenekler şu şekildedir:

  • Eğer Money üyesiyseniz,

  İstanbulkartınıza Money özelliği kazandırmak için kart eşleştirme işleminizi Migros kasalarından veya Migros çağrı merkezini arayarak yapabilirsiniz.

  Migros Çağrı Merkezi Numarası : 0850 200 40 00

  • Money üyesi değilseniz,

  Herhangi bir işlem yapmadan kasalardan İstanbulkartınızı kullanarak Money avantajlarından faydalanabilirsiniz. İstanbulkartınız ile Money avantajlarından yararlanmaya devam etmek için bir ay içinde üyelik bilgileriniz ile kayıt işleminin tamamlayabilirsiniz.

  İşlem ile ilgili sorularınızı 444 1 044 ve 0850 200 40 00 no’lu müşteri hizmetleri hattını arayarak sorabilirsiniz. Bu hat Migros’a bağlı bir hattır.

  İstanbul Kart ile ilgili detaylı bilgi almak için İstanbulkart resmi internet sayfası yada mobil uygulamasından yardım alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiinz.

  İstanbulkart resmi internet sitesi online işlemler sayfası için tıklayınız.

  Android için İstanbulkart Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  IOS kullanıcıları için İstanbulkart Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Money Club Pro Kart Nerelerde Kullanılabilir?

  • Migros,
  • Macrocenter,
  • MigrosJet,
  • 5M Migros
  • Sanal Market

  Money Pro Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Money Pro kartınızda bulunan bakiye kadar gıda yardımı, ürün indirimi gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz. İsteğinize göre yıllık veya aylık gıda yardımı, ramazan paketi, yılbaşı sepeti, özel ürün paketleri gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

  Money Pro Kartınızın bakiyesini öğrenebilmek için aşağıdaki bakiye sorgulama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

  • Migros Market Kasalarında Money Pro Kart Bakiye Sorgulama
  • Migros Alışveriş Fişinize Bakarak Pro Money Kart Bakiye Sorgulama
  • Money Pro Kart İnternet Sitesinden Pro Money Kart Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri Hattını Arayarak Pro Money Kart Bakiye Sorgulama