İçeriğe geç

Money Pro Bakiye Sorgulama

  Money Pro kart, çalışanlarınıza hediye edebileceğiniz bir ön ödemeli karttır. Bu kart ile Migros’a ait marketlerde kullanabilirler. Alışveriş yapabilme imkanı sağlayan bu kartları ödül yada motive amaçlı olarak çalışanlarınıza verebilirsiniz. Bu sayede mutlu olarak motivasyonları artacaktır. Ayrıca ihtiyaç duydukları her şeyi alabileceklerdir. Karta yüklenen bakiye miktarınca istediklerini alabilmeleri mümkün olacaktır.

  Money Pro Hangi Marketlerde Kullanılabilir?

  Eğer bir Money Pro kart sahibi iseniz alışveriş yapabileceğiniz marketleri şu şekilde sıralalayabiliriz:

  • Migros,
  • Macrocenter,
  • MigrosJet,
  • 5M Migros,
  • Sanal Market

  Migros’a ait olan bu mağazalarından alışveriş yapmanız mümkündür. Money Pro kartlarla yaptığınız alışverişlerden belli miktarlarda puan kazanabilirsiniz. Ayrıca kartlar ile yapılan alışverişlerde market genelinde uygulanan indirimler ve kampanyalar geçerlidir. Kartınızın bakiyesi bitene kadar istediğiniz sayıda alışveriş yapabilirsiniz. Bütün bakiyenizi bir kerede bitirmeniz gerekmiyor. Biriktirdiğiniz puanlar ile de alışveriş yapabiliyorsunuz.

  Money Pro Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Money Pro kartınızda bulunan bakiyeyi takip etmeniz önemlidir. Alışveriş sırasında sorun yaşamamak için bakiyenizi alışveriş sonrası kontrol etmeniz sizin için iyi olacaktır. Kartınızın bakiyesini öğrenebilmek için aşağıdaki bakiye sorgulama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

  • Migros Market Kasalarında Money Pro Bakiye Sorgulama
  • Migros Alışveriş Fişinize Bakarak Money Pro Bakiye Sorgulama
  • Money Pro Kart İnternet Sitesinden Money Pro Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri Hattını Arayarak Money Pro Bakiye Sorgulama

  Migros Market Kasalarında Money Pro Bakiye Sorgulama

  Migros markette alışveriş yapmaya gittiğinizde Money Pro kartın bakiyesini sorgulamanız mümkündür. Bunun için kasa görevlisinden yardım istemelisiniz. Migros markette bulunan kasalarda ister işlem öncesi, ister işlem sonrası Money Pro kart bakiyenizi sorgulamanız mümkündür. Alışveriş öncesi sorgulama yapmanız, ihtiyaçlarınızı sınırlamada size yardımcı olacaktur. Böylece yetersiz bakiye sorunu yaşamazsınız.

  Migros Alışveriş Fişlerinin Üzerinden Money Pro Bakiye Sorgulama

  Migros markette alışveriş yaptıktan sonra size verilen fişlerden Money Pro bakiyenizi görebilirsiniz. Migros marketlerde kasalardan alışveriş sonrası alınan fişlerde Money Pro  bakiyeniz yazmaktadır. Alışveriş fişinize bakarak Money Pro Kart Bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

  Money Pro Kart İnternet Sitesinden Pro Money Bakiye Sorgulama

  Money Pro kartınızın bakiyesini öğrenmek için hediyemkart.com adresini kullanabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz adrese tıklayarak Migros Money Pro bakiyenizi sorgulamayabilirsiniz.

  Money Pro Bakiye Sorgulama için tıklayınız.

  Müşteri Hizmetleri Hattını Arayarak Pro Money Bakiye Sorgulama

  444 1 044 no’lu müşteri hizmetleri hattını arayarak Money Pro Bakiyenizi sorgulamanız mümkündür. Aradıktan sonra müşteri hizmetleri görevlisine bakiyenizi öğrenmek istediğinizi söylemelisiniz.