İçeriğe geç

Moneypro Kart Bakiye Sorgulama

  Firma sahipleinin çalışanlarına yemek kartı olarak verdikleri Money Pro kart ile çalışanlar öğle yemeklerini ödeyebilirler. Ayrıca marketlerde var olan bakiyelerini kullanabilirler.

  İçindekiler

  Money Pro Hangi Marketlerde Kullanılabilir?

  Eğer bir Money Pro kart sahibi iseniz alışveriş yapabileceğiniz marketleri şu şekilde sıralalayabiliriz:

  • Migros,
  • Macrocenter,
  • MigrosJet,
  • 5M Migros,
  • Sanal Market

  Kart sahipleri Migros’un sunduğu avantaj, indirim ve kampanyalardan faydalanabilirler. Kart bakiyeleri bitene kadar istedikleri ürünleri satın alabilirler.

  Moneypro Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Kartınızda bulunan bakiyeyi bilmeniz alışveriş sonrası sorun yaşamamanız için önemlidir. Ödeme sırasında bakiyenizin yetmemesi durumunda zor anlar yaşayabilir, ürünleri geri bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Ya da öğle yemeğinizi istediğiniz gibi alamazsınız. Bunun için önce aşağıdaki sorgulama yöntemlerini kullanarak bakiyenizi kontrol etmelisiniz.

  • Migros Market Kasalarında Moneypro Kart Bakiye Sorgulama
  • Migros Alışveriş Fişinize Bakarak Moneypro Kart Bakiye Sorgulama
  • Money Pro Kart İnternet Sitesinden Moneypro Kart Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri Hattını Arayarak Moneypro Kart Bakiye Sorgulama

  Migros Market Kasalarında Moneypro Kart Bakiye Sorgulama

  Migros markette alışveriş yapmaya gittiğinizde Money Pro kartın bakiyesini sorgulamanız mümkündür. Bunun için kasa görevlisinden yardım istemelisiniz. Migros markette bulunan kasalarda ister işlem öncesi, ister işlem sonrası Money Pro kart bakiyenizi sorgulamanız mümkündür. Alışveriş öncesi sorgulama yapmanız, ihtiyaçlarınızı sınırlamada size yardımcı olacaktır. Böylece yetersiz bakiye sorunu yaşamazsınız.

  Migros Alışveriş Fişlerinin Üzerinden Moneypro Kart Bakiye Sorgulama

  En kolay Money Pro kart bakiye sorgulama yöntemi budur. Migros markette alışveriş yaptıktan sonra size verilen fişlerden Money Pro bakiyenizi görebilirsiniz. Migros marketlerde kasalardan alışveriş sonrası alınan fişlerde Money Pro  bakiyeniz yazmaktadır. Alışveriş fişinize bakarak Money Pro Kart Bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

  Money Pro Kart İnternet Sitesinden Moneypro Kart Bakiye Sorgulama

  İnternet kullanan kişiler için oldukça kolay bir yöntemdir. Bu yöntem ile kolay ve hızlı bir şekilde işleminizi yapabilirsiniz. Money Pro kartınızın bakiyesini öğrenmek için hediyemkart.com adresini kullanabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz adrese tıklayarak Migros Money Pro bakiyenizi sorgulamayabilirsiniz.

  Money Pro Kart Bakiye Sorgulama için tıklayınız.

  Müşteri Hizmetleri Hattını Arayarak Moneypro Kart Bakiye Sorgulama

  444 1 044 no’lu müşteri hizmetleri hattını arayarak Money Pro Bakiyenizi sorgulamanız mümkündür. Aradıktan sonra müşteri hizmetleri görevlisine bakiyenizi öğrenmek istediğinizi söylemelisiniz. Görevli size yardımcı olacaktır.