İçeriğe geç

Motaş Online Para Yükleme

  Malatya ilinde kullanılan Malatya Kart şehir içi toplu taşıma araçlarında ödeme kolaylığı sağlar. Malatya Kartınıza online yöntemleri kullanarak para yükleyebilirsiniz. Bunun için yapabileceklerinizi makalemizde bulabilirsiniz.

  Motaş Online Para Yükleme Hangi Yöntemlerle Yapılabilir?

  Motaş Malatya Karta online yöntemleri kullanarak para yüklemek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Akıllı Biletim İnternet Sitesinden Motaş Online Para Yükleme
  • Malatya Kart Ulaşım Mobil Uygulama ile Motaş Online Para Yükleme

  Akıllı Biletim İnternet Sitesinden Motaş Online Para Yükleme

  Akıllı bilet internet sitesi üzerinden bir çok şehrin olduğu gibi Malatya’nın da bakiye yükleme işlemini yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sisteme giriş sayfasına ulaşabilirsiniz.

  Akıllı Biletim bakiye yükleme sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

  Karşınıza gelen sayfadan üye girişi yapmanız gerekir. Üyeliğiniz yoksa ‘Üye Ol’ seçeneği ile üyelik oluşturabilirsiniz. Sonra sisteme giriş yapıp kart numaranız ve bulunduğunuz ili belirterek, kredi kartınız ile ödeme yaparak kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

  Ayrıca Akıllı Biletim mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak ilgili mobil uygulamaya ulaşabilirsiniz.

  App Store Akıllı Biletim mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Play Store Akıllı Biletim mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Mobil uygulamayı indirdikten sonra yine sisteme giriş yapmanız gerekir. Daha sonra istediğiniz şehri seçip kart numaranızı girerek bakiye yükleme işleminizi yapabilirsiniz. Bakiye yükleme işlemleri için ödemeyi kredi kartıyla yapmanız gerekir.

  Malatya Kart Ulaşım Mobil Uygulama ile Motaş Online Para Yükleme

  Malatya Kart Ulaşım mobil uygulaması size bu konuda yardımcı olabilir. Online olarak para yükleme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Malatya Kart Ulaşım mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra ulaşım kartınızın üzerindeki kart numarasını girerek kartınızı tanıtmanız gerekir. Sonra bakiye bilginize ulaşabilirsiniz.

  Play Store – Malatya Kart Ulaşım mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Malatya Kart Ulaşım mobil uygulaması ile aşağıdaki hizmetlerden de faydalanmanız mümkündür. Bu hizmetler ile şehir içi ulaşım hizmetinden daha konforlu ve kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.
  • Otobüsüm Nerede,
  • Bakiye Sorgulama,
  • Bakiye Kontrol,
  • Ücret Tarifesi,
  • Hat Hareket Saatleri,
  • Yetkili Bayi ve Kart Merkezleri,
  • Bakiye Yükleme