İçeriğe geç

Paraf Borç Ödeme

  Paraf kartınıza ait borcunuzu ödemek için kullanabileceğiniz yollar, aşağıda başlıklar halinde sunulmuştur.

  Otomatik Ödeme Talimatı ile Paraf Borç Ödeme

  Paraf kartınıza ait borç ödemenizi otomatik ödeme talimatı vererek yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

  • Halkbank Şubelerine giderek otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • 0850 222 0 400 Halkbank Dialog,
  • Halkbank İnternet Şubesi’nde Kredi Kartları/Otomatik Ödeme Talimatı ekranını kullanarak, Otomatik Ödeme Talimatı talebinde bulunabilirsiniz.

  Halkbank Şubelerine Giderek Paraf Borç Ödeme

  Halkbank şubelerine giderek paraf kartınıza ait borç ödemenizi yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan Halkbank şube adreslerine ulaşabilirsiniz.

  Size en yakın Halkbank Şube adreslerini öğrenmek için tıklayınız.

  Halkbank Bank24 ile Paraf Borç Ödeme

  Halkbank Bank24’leri kullanarak vadesiz hesabınızdan Paraf Kart borcunuzu ödeyebilirsiniz. Nakit yatırma imkanınızda vardır. Vadesiz hesaptan ödeme yapılabilmesi için önce Halkbankta kullandığınız vadesiz hesabınızı Paraf kartınıza bağlatmanız gerekir. Bunun için Halkbank şubesi yada Halkbank Dialog yoluyla başvuru yapmanız gerekir. Nakit Çek/Yatır amblemi bulunan Bank24’lerden yapacağınız tutar anında, diğer Bank24’lerden yapacağınız ödeme tutarı ise bir iş günü sonra Paraf hesabınıza yansır. Aşağıdaki bağlantıdan Bank24 adreslerine ulaşabilirsiniz.

  Size en yakın Bank24 adreslerini öğrenmek için tıklayınız.

  Halkbank Dialog Hattını Arayarak Paraf Borç Ödeme

  Aşağıda numarasını verdiğimiz Halkbank Dialog hattını arayarak Paraf kartınızın borcunu ödeyebilirsiniz. Günün her saati arayabilirsiniz.

  Halkbank Dialog : 0850 222 0 400

  Halkbank İnternet Şubesi Paraf Borç Ödeme

  Paraf ödemelerinizi internete bağlanabildiğiniz her yerden yapabilirsiniz. Bunun için Halkbank İnternet Şubesine giriş yapmanız gerekir. Gerekli şifreyi bankadan talep edebilirsiniz. İnternet sitesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Halkbank resmi internet sayfası için tıklayınız.

  PTT Şubeleri’nden Paraf Borç Ödeme

  Paraf borcunuzu size en yakın PTT Şubesinden ödeyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken size en yakın PTT Şubesine gitmek ve borcunuzu ödemek istediğinizi belirtmektir.

  Size en yakın PTT şubesi için tıklayınız.

  Tüm Bankalardan EFT Paraf Borç Ödeme

  Paraf borcunuzu, tüm bankalardan, EFT yaparak ödeyebilirsiniz. Çalıştığınız bankanın internet şubesine giriş yaparak ödeme yapabilirsiniz. Bunun için gerekli bilgiler şu şekildedir:

  • Banka Adı ve Kodu: Türkiye Halk Bankası A.Ş. 0012,
  • Şube Adı ve Kodu: Kredi Kartları Merkezi – 09916