İçeriğe geç

Paysafecard Bakiye Sorgulama

  Paysafecard çevrimiçi olarak nakit ödeme yapılan ön ödemeli, kuponlu bir ödeme yöntemidir. Bu kuponların kullanıcılara çeşitli avantajları vardır. En göze çarpan avantajı bu kart ile satın alma yaparken banka hesabına yada başka bir ödeme yöntemine ihtiyaç duyulmaz. Paysafecard ile güvenli ve rahat bir alışveriş yapabilirsiniz. Paysafecard ile ödeme yapabilmek için bulunduğunuz bölgeye göre paysafecard ön ödemeli kodlarını mağazadan yada çevrimiçi yetkili satıcılardan almanız gerekir. Aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ön ödemeli kodu satın alır almaz işlem yapılabilir. Kullanmak için iş ortaklarından birinin online internet mağazasında kullanım yapabilirsiniz. İsterseniz paysafecard hesabına yükleyebilirsiinz. Paysafecard hesabı sayesinde yüksek ödeme limitlerinden faydalanabilirsiniz. Tüm paysafecard ön ödemeli kodlarını bir bakiyede saklama imkanınız vardır. Böylece kodlar bir arada saklanabilir. Ödeme sırasında hızlıca çevrimiçi ödeme yapabilirsiniz.

  Paysafecard Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Paysafecard bakiye sorgulama işlemi için kullanılabilecek yöntemler şu şunlardır:

  • Paysafecard İnternet Sitesinden Paysafecard Bakiye Sorgulama
  • Paysafecard Mobil Uygulamasından Paysafecard Bakiye Sorgulama

  Bu yöntemlerin detayları ise aşağıda verilmiştir.

  Paysafecard İnternet Sitesinden Paysafecard Bakiye Sorgulama

  Paysafecard Bakiye Sorgulama işlemi için kartın internet sitesini kullanabilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan Paysafecard Bakiye Sorgulama sayfasında ilgili alana 16 haneli kodu girerek paysafecard ön ödemeli kodunun bakiyesini sorgulayabilirsiniz. Paysafecard Bakiye Sorgulama sayfasına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Paysafecard Bakiye Sorgulama sayfası için buraya tıklayınız.

  Paysafecard Mobil Uygulamasından Paysafecard Bakiye Sorgulama

  Paysafecard Bakiye Sorgulama işlemini Paysafecardın mobil uygulamasından da yapabilirsiniz. Mobil uygulamayı akıllı cihazınıza indirmeniz gerekir. Mobil uygulama üzerinden istediğiniz her yerde ve her an ön ödemeli Paysafecard kartınızın bakiyesini sorgulayabilirsiniz. Paysafecard Bakiye Sorgulama işlemini mobil uygulama üzerinden yapmak isteyenler önce aşağıdaki bağlantıyı kullanarak cihazlarına indirebilirler. Daha sonra Paysafecard üzerindeki 16 haneli kodu girerek bakiye sorgulaması yapılabilir.

  Google Play Üzerinden Paysafecard Mobil Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

  Apple iOS Üzerinden Paysafecard Mobil Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

  Mobil uygulama ile daha bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Paysafecard ile alışveriş yapabileceğiniz yerleri buradan öğrenebilirsiniz. Bunun dışında çevrimiçi ödemeleri kolayca yapabilirsiniz.