İçeriğe geç

PTT Kart Bakiye Sorgulama Online

  PTT Kart bakiye sorgulama işlemini online yöntemlerle yapmak mümkündür. Bu yöntemler makalemizin devamında detaylı olarak anlatılmaktadır.

  İçindekiler

  PTT Kart Bakiye Sorgulama Online

  PTT müşterileri için online olarak aşağıdaki bakiye sorgulama yöntemlerini sunmaktadır. Bu yöntemler oldukça pratiktir. Mobil uygulama ve internet sitesine girerek kolayca bakiyenizi görebilirsiniz.

  • PTT Resmi İnternet Sitesi Üzerinden PTT Kart Bakiye Sorgulama Online
  • E-devlet üzerinden PTT Kart Bakiye Sorgulama Online
  • Ptt Mobil Uygulaması ile PTT Kart Bakiye Sorgulama Online

  PTT Resmi İnternet Sitesi Üzerinden PTT Kartı Bakiye Sorgulama PTT Kart Bakiye Sorgulama Online

  PTT’nin resmi internet sitesi üzerinden online olarak PTT kart bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

  PTT resmi internet sayfası için tıklayınız.

  Bağlantıya tıkladıktan sonra internet bankacılığı düğmesine tıklayıp sisteme giriş yapın. Sistemden istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.

  E-devlet üzerinden PTT Kart Bakiye Sorgulama Online

  E-devlet internet sayfası yada uygulamasına giriş yaparak PTT Bank İnternet Bankacılığı kısmına girin. Burada istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  E-devlet giriş sayfası için tıklayınız.

  Bakiye sorgulama dışında PTT kurumunun diğer hizmetlerine de E-devlet üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Mobil olarak bakiye sorgulamak için e-devlet mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Play store üzerinden e-devlet kapısı mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App store üzerinden e-devlet kapısı mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirdikten sonra PTT kurumuna ait hizmetlere E-devlet üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun için Tc kimlik numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra sistemin arama kısmına PTT Bank İnternet Bankacılığı yazın ve aratın. Gelen sayfadan hem ptt bakiye sorgulama yapabilirsiniz, hem de PTT’nin sunduğu İnternet Bankacılığı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  Ptt Mobil Uygulaması ile PTT Kart Bakiye Sorgulama Online

  Mobil uygulamalar her yerde olduğu gibi PTT’de de hayatınızı kolaylaştırıyor. PTTBank mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek PTT kartı bakiye sorgulama işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik istediğiniz her an, her yerde bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak mobil uygulamayı indirebilirsiniz. Daha sonra uygulamaya kartınızı tanıtın ve bir çok kolaylıktan faydalanmaya başlayın.

  Play Store ile PTTBank Mobil Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store ile PTTBank Mobil Uygulamasını indirmek için tıklayınız.