İçeriğe geç

Pttem Kart Kalan Bakiye Sorgulama

  PTTem Kart PTT’nin sunduğu hediye kartıdır. PTTEM kart kullanıcıları bakiyeleri bitene kadar istedikleri ürünleri satın alabilirler. Bakiye takibi yaparak alışveriş sırasında zor anlar yaşamanın önüne geçilebilir.

  Pttem Kart Kalan Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Pttem Kartınıza ait bakiyenizi sorgulamak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Pttem Resmi İnternet Sitesinden Pttem Kart Kalan Bakiye Sorgulama
  • Pttem Kart Mobil Uygulamasından Pttem Kart Kalan Bakiye Sorgulama

  Pttem Resmi İnternet Sitesinden Pttem Kart Kalan Bakiye Sorgulama

  PTTem Kart resmi internet sayfasına girerek kolayca bakiye sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için özel bir sayfa vardır. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak PTTem kart bakiye sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

  Pttem Kart resmi sitesi bakiye sorgulama sayfası için tıklayınız.

  Sayfada sizden kart numaranız istenir. Bu bilgiyi girip sorgulama yaparak, güncel bakiyenizi görebilirsiniz.

  Pttem Kart Mobil Uygulamasından Pttem Kart Kalan Bakiye Sorgulama

  PTTem kartınızı daha kolay kullanıp yönetebilmeniz için hizmetinize sunulan mobil uygulama ile bir çok işlem yapabilirsiniz. Bakiye sorgulama bu işlemlerden birisidir. Öncelikle akıllı telefonunuza aşağıdaki bağlantıları kullanarak PTTEMKart mobil uygulamasını indirmeniz gerekir. Daha sonra kartınızı uygulamaya tanıtmalısınız. Kartınızı tanıttıktan sonra bakiyeniz ekranda yazacaktır.

  Google play üzerinde pttem kart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App store üzerinde pttem kart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Ayrıca mobil uygulamanın bakiye yükleme, kampanya takip etme gibi özellikleri vardır. Daha bir çok özellik ile size hizmet etmektedir.

  PTTem Kart  Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

  Pttem kartınıza mobil uygulama üzerinden, eft/havale yoluyla para yükleyebilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden bakiye işlem bilgilerinizi takip edebilirsiniz. Üstelik Pttem kartınızla ilgili her türlü bilgiye istediğiniz heran heryerden ulaşabilirsiniz. Kart bakiyeniz, hesap hareketleriniz, son işlemleriniz ve daha fazlasına Pttem kart mobil uygulamasıyla takip edebilirsiniz.

  Pttem Kart Nerelerde Geçerlidir?

  Pttem kart Türkiye’de ki bütün illerde geçerlidir. Tanınmış yada henüz bilinmeyen pek çok marka ve üye işyeri mevcuttur. Bu bilgilerin detaylı haline aşağıdaki sorgulama sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz. Listede bütün illerde bulunan PTTEM kart üye işyeri bilgileri vardır. Size en yakın yere giderek kartınızla alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

  Tüm üye işyerlerini görmek için tıklayınız.