İçeriğe geç

Skrill

  Skrill Hesabınız elektronik ödemeler göndermenizi ve almanızı sağlayan bir elektronik
  para hesabıdır. Skrill Hesabınızdaki elektronik para, Avrupa Elektronik Para Direktifi ve Birleşik Krallık’taki ilgili ulusal yönetmeliğe göre verilmiştir. Skrill hesabı mevcut kurlardan oluşturulur. Bu sizin tercih ettiğiniz kur üzerinden hesaplanır ve ödeme bu şekilde yapılır. Skrill hesabında bulunan para istendiği an çekilebilir. Bu hak kullanıcıya verilir. Ancak kimlik doğrulaması istenerek güvenlik önlemi alınır.

  Skrill bir banka hesabı değildir. Karıştırılmamalıdır. Skrill hesabı elektronik para hesabıdır. Elektronik para hesapları banka hesaplarından farklı bir sistemle çalışır. Skrill hesabında bulunan elektronik para Skrill hesap sahibi olarak kaydı alınan şahıs yada tüzel kişiye ait sayılır. Miras dışında bu kişilerden başkasına verilemez. Skrill hesabını üçüncü bir kişiye devretme hakkınız yoktur. Skril hesabına para yüklenirken, gönderirken yada çekerken ikamet etmiş olduğunuz ülkeye ve bazı faktörlere bağlı olarak bazen farklı limit uygulaması yapılır.

  Skrill Türkiye Hesap Açma

  Ödeme servislerini kullanabilmek için web sitesi üzerinden hesap açılması gerekir. Hesap açmadan kullanamazsınız. Skrill hesabı açmak için önce Skrill ekibinin sunduğu Kullanım Şartlarını ve Gizlilik politikasını kabul etmeniz gerekir. Bunları kabul ettikten sonra kayıt oluşturabilirsiniz.

  • Şahıs iseniz 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş üzerinde olmanız gerekir.  Sadece bir Skrill hesabı açabilirsiniz. Eğer yaşadığınız ülkede Skrill hesabı açmak yasal değilse açamazsınız. Bu yüzden ülkenizde onaylanıp onaylanmadığına bakmalısınız. Yasal olmadığı halde hesap açmanız durumunda çıkacak sorumluluklardan Skrill sorumlu değildir.
  • Skrill hesabı açarken verilen bilgilerin doğru olması gerekir.
  • Skrill hesabınıza sadece kendinize ait ödeme araçlarını ekleyebilirsiniz. Bunlar banka hesabı, kredi kartı yada bankamatik olabilir.
  • Kayıt sırasında hesabınızı özel mi yoksa ticari mi kullanmak isteyip istemediğiniz sorulur. Doğru cevap vermelisiniz.  Özel olarak açılan hesabı daha sonra müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ticari hesaba çevirebilirsiniz.

  Skrill hesabı oluşturmak için aşağıda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıda bulunan bilgileri doldurarak hesabınızı oluşturabilirsiniz. Giriş yapmak için bir alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Buradan sisteme giriş yaparak Skrill hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Skrill hesabı oluşturmak için buraya tıklayınız.

  Skrill hesabına giriş yapmak için buraya tıklayınız.

  Skrill hesabınızı kapatmak istemeniz durumunda müşteri ilişkileri ile iletişim kurmanız gerekir.  Skrill Hesabınızı kapattığınızda hesabınızda elektronik para varsa, makul bir zaman periyodunda
  sizden paranızı çekmeniz istenir.

  Skrill para çekme nasıl yapılır?

  Bu işlem için Skrill hesabınıza giriş yapmanız gerekir. İzlemeniz gereken adımlar şöyledir:

  Skrill hesabına giriş yapmak için buraya tıklayınız.

  • Önce yukarıdaki bağlantıyı kullanarak Skrill hesabınıza girin.
  • Sizden e-posta ve şifreniz istenir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girin.
  • Girdikten sonra para çekme yöntemlerinden dilediğinizi seçin.
  • Çekmek istediğiniz tutarı yazın.
  • Seçtiğiniz para çekme yöntemini kullanarak paranızı alın.

  Skrill Para Yükleme

  Skrill hesabınıza para yüklemek için Skrill hesabınıza giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Yükleme talimatlarını takip ederek para yükleyebilirsiniz. Skrill hesabınıza eklediğiniz ödeme araçlarını kullanarak ikamet ettiğiniz ülke için geçerli olan ödeme yöntemini kullanarak para yükleme yapabilirsiniz. Para yükleme işleminin doğru bir şekilde yapılması ve onaylanması için güvenlik sorunalrını yanıtlamanız gerekir. Farklı işlemlerde talep edilebilir. Bu adımları doğru bir şekilde yapmalısınız.

  Eğer kredi kartı, banka kartı yada otomatik ödeme talimatı gibi yöntemleri seçerseniz ters ibraz hakkını sadece ödeme aracının onaysız kullanımı yada yüklenen tutarın tarafınıza iade edilmesi hakkını sunan Kullanım şartlarını kabul ettiğinizi beyan etmiş sayılırsınız. Ters ibrazlarla ilgili ve onlarla uğraşırken yapılan işlemlerle birlikte ortaya çıkabilecek ücretleri
  ve masrafları size ödetme hakkı saklıdır. Ayrıca sizden 25 Euro ters ibraz ücreti alınabilir.