Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar

0
11318

Şubelerine gitmeden kredi başvurusu yapılan bankalar, genellikle düşük limitli ihtiyaç kredileri için bu olanakları sunmaktadırlar. Eğer daha yüksek limitli krediler kullanılacaksa online başvuru sonrasında banka yetkilileri ile görüşmeleri sonucunda kredi onaylarını sunmaktadırlar.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar olarak bilinen, internet bankacılığı konusunda önemli gelişmeleri müşterilerine sunan bazı bankalar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • N Kolay Kredi
 • ING Bank E-kredi
 • CEBTEB
 • com
 • Aktifbank
 • Odeabank

Bu bankaların dışında da hizmet vermekte olan bankaların birçoğu yalnızca kendi müşterilerine, şubelere gitmeden belirli limitlerle kredi kullanma olanağı sunmaktadır. Fakat yukarıda bahsedilen bankalar kendi müşterilerinin ayrımını yapmadan herkese online kredi kullanım olanağı sunabilmektedir.

N Kolay Kredi İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

N Kolay kredilerine internet üzerinden başvuru yapmak, herhangi bir evrak zorunluluğu bulundurmaması nedeniyle kolaylıklar içermektedir. Maksimum 15.000 TL limite kadar şubelere gitmeden kredi kullanılabilmektedir.

N Kolay kredilerinde vade seçenekleri 60 aya kadar uzatılabilmektedir. Bunun dışında 12 ay, 24 ay, 48 ay gibi vade seçenekleri de bulunmaktadır. Bu seçenekler üzerinden faiz uygulamaları değişkenlik göstererek geri ödeme planları oluşturulmaktadır.

N Kolay kredileri içerisinde 60 ay vade seçeneğinin tercih edilmesi halinde uygulanacak faiz oranı %1,08 olmaktadır. Bu oran, daha düşük vadeli ödemelerde düşmektedir. Bu sebeple kredi kullanımlarında vade seçimi yapılırken kredi oranlarının da göz önünde bulundurulması önerilmektedir.

ING Bank E-Kredi Nedir?

ING Bank, E-kredi avantajı, şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilmek isteyen müşterilere yönelik sunulmakta olan bir avantaj olarak bilinmektedir. ING Bank hizmetleri içerisinde özel olarak sunulmakta olan ayrı bir hizmettir.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında değerlendirilmekte olan bu kampanya, belirli şartlar dahilinde kullanılabilmektedir. Banka tarafından belirlenmekte olan kredi kullanım şartları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Kredi notu değerlendirmesinde bir problem olmayan müşterilerin kullanımına açıktır.
 • Kefil ve gelir durumuna ilişkin bir evrak oluşturulmasına gerek duyulmamaktadır.
 • Maksimum 15.000 TL tutarında kredi kullanımına izin verilmektedir.

Bu şartlar dahilinde kullanılmakta olan kredi için maksimum 60 aya varan vade seçenekleri de sunulmaktadır. Ortalama olarak belirlenen faiz oranı ise %0,89 olarak belirlenmektedir. Bu şartların onaylanması halinde ING Bank resmi internet sitesi üzerinden başvuru süreçleri başlatılabilmektedir.

CEBTEB Kredi Kullanma Şartları Nelerdir?

CEBTEB ile kredi kullanma şartları, müşteri profiline göre değişiklik göstermektedir. Örneğin bankanın eski müşterileri için hiçbir evrak talep edilmeden kredi kullanımına izin verilebilmektedir. CEBTEB kredilerinden yararlanmak için şu şartların sağlanması gerekmektedir:

 • Banka tarafından yapılan mali değerlendirmelerin olumlu sonuç vermesi gerekmektedir.
 • Ödenmemiş kredi ya da kredi kartı borcu bulunmaması gerekmektedir.
 • Maksimum 15.000 TL tutarına kadar limit verilmektedir.

Bu şartlar dahilinde kredi kullanıldığında banka tarafından 60 aya kadar vade kullanımına izin verilmektedir. Vade seçeneğine bağlı bir değişiklik oluşmadan belirlenen ortak faiz oranı ise %0,89 olarak ifade edilmektedir.

Enpara.com ile Nasıl Kredi Kullanılır?

Enpara.com ile kredi kullanmak, doğrudan internet bankacılığı üzerinden işlem yapmayı gerektirmektedir. Banka tarafından sunulmakta olan bu avantaj, hiçbir şube ile iletişim kurmadan doğrudan yetkili kişiler ile görüşme yapılarak kredi kullanılmasını kolaylaştırmaktadır.

Enpara.com adresi üzerinde oluşturulan profil ile kredi kullanımına izin verilmektedir. Verilen bilgilerin doğruluğu için bankanın kurye ile gönderdiği evrakların imzalanarak yeniden kuryeye teslim edilmesi işleminin ardından kredi finansmanı sağlanmaktadır.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında yer alan Enpara.com, kredi kullanımında %1,19 oranında faiz uygulaması yapmakta bu faiz üzerinden 60 aya kadar vade seçeneğini müşterilerine sunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz