İçeriğe geç

Sürat Kargo Gönderi Takip

  Sürat Kargo, şubeleri, bölge müdürlükleri, aktarma merkezleri, dağıtım alanları, filosu ve çalışanları ile Türkiye’nin her yerine gönderi taşıması yapmaktadır. Bütün bu hizmetleri titizlikle sürdüren kargo hızlı ve güvenli taşıma yapar. Her geçen gün büyümesine devam eden kargo müşteri memnuniyetini dikkate alır. Kargo teslim edilirken gönderinin ağırlığı ve genişliğine bakılır ve ücreti belirlenir. Daha sonra teslim alınır. Teslim edilen kargonun teslim süresi mesafeye göre değişir. Kısa sürede teslimat yapılır. Sürat Kargo’ya teslim edilen gönderinizi takip etmek için kullanabileceğiniz yöntemler vardır. Bu yöntemleri makalemizde ayrıntılı şekilde bulabilirsiniz.

  Sürat Kargo Gönderi Takip Nasıl Yapılır?

  Sürat Kargo’ya teslim edilen gönderiler aşağıdaki yöntemler ile takip edilebilir. Nerede olduğunu bu şekilde görebilirsiniz.

  • Sürat Kargo internet sitesi üzerinden Sürat Kargo gönderi takip
  • Sürat Kargo çağrı merkezini arayarak Sürat Kargo gönderi takip
  • Sürat Kargo şubesine ulaşarak Sürat Kargo gönderi takip

  Sürat Kargo internet sitesi üzerinden Sürat Kargo gönderi takip

  Sürat Kargo’ya ait resmi internet sitesine girerek gönderi takip sorgulaması yapabilirsiniz. Bu işlem için önce aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşmanız gerekir. Sonra ‘Kargom Nerede?’ butonuna tıklayın. Daha sonra Kargo takip numaranızı yada sipariş kodunuzu ilgili alana yazıp gönderinizin nerede olduğunu sorgulamanız mümkündür.

  Sürat Kargo resmi internet sitesine ulaşmak için tıklayınız.

  Sürat Kargo kargo takip sayfası için tıklayınız.

  Sürat Kargo çağrı merkezini arayarak Sürat Kargo gönderi takip

  Sürat Kargo’ya teslim edilen gönderinize ait takip işlemi için müşteri hizmetleri hattından faydalanabilirsiniz. Sürat Kargo çağrı merkezini arayarak kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Sürat Kargo müşteri hizmetleri numarası :  (0850 202 0 202)

  Mesai saatleri içinde arama yaparak bilgi alabilirsiniz. Sürat Kargo çalışma saatleri hafta içi : 08:30 – 18:30, hafta sonu cumartesi : 08:30 – 15:30 şeklindedir.  Pazar günleri ise kapalıdır.

  Sürat Kargo şubesine ulaşarak Sürat Kargo gönderi takip

  Size en yakın Sürat kargo şubesini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Sürat Kargo şube sorgulama sayfası için tıklayınız.

  Sürat Kargo İletişim Kanalları

  Aşağıdaki tabloda nerelerden iletişim kurabileceğinizi görebilirsiniz. İletişim formu, e-posta adresi, sosyal medya hesapları ve çağrı merkezini arama yöntemleri ile iletişim kurabilirsiniz.

  Kurumsal Web Sitesi: Sürat Kargo İletişim Formu
  E-Posta: [email protected]
  Twitter: suratkargotr https://twitter.com/SuratKargoTR
  Facebook: suratkargo https://www.facebook.com/suratkargo/?ref=bookmarks
  Çağrı Merkezi: 0850 202 0 202