İçeriğe geç

Telekom Faturasız Bakiye Öğrenme

  Türk Telekom kullanıcıları faturasız hatlarına ait bakiye bilgisine ulaşmak için 6 farklı yöntem kullanabilirler. İnternet, arayarak yada smsle yapılabilen sorgulama yöntemleri çok kolay ve pratiktir. Bu yöntemler ile hattınızda kalan internet, konuşma, sms bilgilerinizi görebilirsiniz. Telekom faturasız bakiye öğrenme yöntemleri şu şekildedir:

  • Online İşlemler uygulaması ile Telekom Faturasız Bakiye Öğrenme
  • Bilgi Mesajı ile Telekom Faturasız Bakiye Öğrenme
  • 9333 ile Telekom Faturasız Bakiye Öğrenme
  • *123# Tuşlayarak Telekom Faturasız Bakiye Öğrenme
  • Menüden Telekom Faturasız Bakiye Öğrenme
  • Mobil Uygulama ile Telekom Faturasız Bakiye Öğrenme

  Online İşlemler uygulaması ile Telekom Faturasız Bakiye Öğrenme

  Türk Telekoma ait resmi internet sitesine girdikten sonra Online İşlemler sistemini kullanabilirsiniz. Online işlemlere girmek için şifre girmeniz gerekir. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız SIFRE yazıp 9520’ye gönderebilirsiniz. Giriş işleminizi gerçekleştirdikten sonra Türk Telekom bakiyenizi görebilirsiniz.

  Türk Telekom Online İşlemler uygulaması için tıklayınız.​​​​​​​​​​​​

  Bilgi Mesajı ile Telekom Faturasız Bakiye Öğrenme

  Ücretli olarak yapılan arama ve gönderilen smslerden sonra hattınızda kalan para bilgisi ve kullanım süresi mesajı telefonunuzun ekranına gelir.

  Burada hatta kalan TL, kullanım süresi ve tutar bilgileri bulunur. Bu hizmet için ücret alınmaz. Faturasız hat aboneleri bu hizmetten faydalanabilir.

  9333 ile Telekom Faturasız Bakiye Öğrenme

  Faturasız hattınıza ait bakiye bilgisini öğrenmek için 9333‘ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj gönderebilirsiniz.

  *123# Tuşlayarak Telekom Faturasız Bakiye Öğrenme

  Faturasız hattınızda kalan bakiyeyi öğrenebilmek için tuşlama yöntemini kullanabilirsiniz. *123#‘yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

  Menüden Telekom Faturasız Bakiye Öğrenme

  Faturasız hattınızda bulunan bakiye bilgisi için cep telefonunuzdaki “Servis” menüsünün altındaki “Asistan” menüsünü izleyip, “Kredi” menüsünden “Kalan” menüsünü seçerek kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu şekilde hattınızda kalan bakiye bildirilir.

  Mobil Uygulama ile Telekom Faturasız Bakiye Öğrenme

  Türk Telekom’a ait mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek bakiye bilgilerinizi ve daha fazla hizmeti alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirdikten sonra sisteme giriş yapmanız gerekir. Bunun için Online İşlemler için kullanılan giriş bilgilerinizi kullanabilirsiniz.

  Play Store ile Türk Telekom mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  AppStore ile Türk Telekom mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.