Tfx Target, Türkiye Finans Katılım Bankalarının düzenlediği altın ve döviz alım satımı yapan sistemdir. Tfx için Türkiye Finans Katılım Bankası farklı bir uygulama hazırlamıştır. Sistem sadece Windows işletim sistemi ile çalışmaktadır. Tfx Target mobilden çalışmaz, ancak üzerinde çalışmalar devam etmektedir. Döviz ve altın almak istediğinizde bunu bankaların mesai saatleri içinde yapmanız gerekir. Ancak Tfx ile 24 saat boyunca alım ve satım yapabilirsiniz. Sistem saniyede güncellendiği için her zaman güncel bilgilere ulaşırsınız.

TFX Target Nasıl Kullanılır, Hesap Nasıl Açılır?

Tfx sistemini kullanabilmek için herhangi bir katılım bankası şubesine gidebilirsiniz. Şubede müşteri temsilcisi ile görüşerek hesap açtırmak istediğinizi söylemeniz durumunda ücretsiz olarak Tfx hesabı açtırabilirsiniz. Banka tarafından ücretsiz bir demo size verilir ve sistemi tanımanız sağlanır. Demo ücretsizdir. Sistem üzerinde otuz üç parite vardır ve bu pariteler işlem hızlılığı ile çoğu işlemde pratik olarak işi kolaylaştırmaktadır.

Bu sistemin dezavantajı ise şöyledir:

Uygulamanın alım satım işleminde alt limit konulmaktadır. Yatırım yapmak istediğiniz altın, dolar, euro gibi seçeneklerle hesap açılabilmesi için belli bir miktar yatırmanız gerekir. Buda zorunlu alt limittir.

TFX Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

  • Döviz ve kıymetli madenler piyasasını istediğimiz zaman anlık olarak takip edebiliriz.
    Bu bize zaman açısından tasarruf sağlar.
  • Döviz ve diğer işlemlerimizi şubeye gitme gereksinimi duymadan olduğumuzdan yerden yapılabilir.
  • Banka hesabımızdan istediğimiz zaman ayrımı olmadan gümüş ve altın alışı yapabiliriz.
  • Mesai sıkıntısı çekmeksizin haftada 5 gün 24 saat hizmet alınabilir.
  • Uygulama Katılım Bankaları ile ortak çalışmakta olup yapılan işler anında hesaba yansır.
  • Uygulamalı sistem sayesinde riski minimuma iner.

TFX Target Döviz Alım-Satım

TFX sistemi ile döviz ve kıymetli maden işlemleri oldukça kısa sürede yapılmaktadır. Bu uygulama sayesinde 24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Uygulamanın ara yüzü kullanıcıların anlayabileceği şekilde tasarlandığı için pratik ve kolaydır. Ayrıca bu uygulamaya telefon, tablet ve bilgisayarınızdan oldukça kolay ulaşmanız mümkündür. Erişimi kolaydır. Döviz hesabınızı kolayca takip edebilir, işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

TFXTarget uygulamasını google play üzerinden indirmek için tıklayınız. 

TFXTarget uygulamasını appstore üzerinden indirmek için tıklayınız.