İçeriğe geç

Urfakart Bakiye Yükleme

  Urfalı vatandaşların toplu taşıma araçlarında kullandıkları akıllı ulaşım kartıdır. Urfa Kart’a yüklenen bakiye ile yeterli bakiye olduğu sürece ulaşım ücreti ödenir. Yeterli bakiye kalmadığında hata verir ve ulaşımdan faydalanılamaz. Bu duruma düşmemek için kalan bakiye miktarı kontrol edilmeli önlem alınmalıdır. Bakiyenin sürekli sorgulanarak kontrol edilmesi gerekir.

  İçindekiler

  Urfakart Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri girerek bakiyenizi kolayca görebilirsiniz. Ayrıca kart okuma cihazlarından da bakiyenizi öğrenmeniz mümkündür.

  Urfa Kart Bakiye Sorgulama işlemi için tıklayınız.

  Bakiyenizin yeterli olmaması durumunda bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekir.

  Urfakart Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

  • Kiosk Cihazları ile Urfakart Bakiye Yükleme
  • Akıllıbiletim İnternet Sitesi Üzerinden Urfakart Bakiye Yükleme
  • Bayilerden Urfakart Bakiye Yükleme
  • Mobil Uygulama Üzerinden Urfakart Bakiye Yükleme

  Kiosk Cihazları ile Urfakart Bakiye Yükleme

  Urfanın belli noktalarına yerleştirilen Kiosk cihazları ile Urfakart bakiye yükleme işlemi oldukça kolay, hızlı ve pratik bir hale gelmiştir. Aşağıda listelenen noktalarda bulunan Kiosk cihazlarına ulaşarak Urfa kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

  • Aktarma Merkezi 1 (T1),
  • Aktarma Merkezi 2 (T2)
  • Osmanbey Kampüsü

  Kiosk cihazlarının yenileri şehre yerleştirilmektedir. Bulunduğunuz bölgeye en yakın dolum merkezini harita üzerinden öğrenmek için http://urfakart.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Akıllıbiletim İnternet Sitesi Üzerinden Urfakart Bakiye Yükleme

  İnternetten kredi kartı ile Urfa Kart Bakiye Yüklemek için tıklayınız.

  Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak akıllı biletim internet sayfasına ulaşabilir, buradan Urfa Kart bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz il ve kart numaranızı ilgili alanlara girerek bakiye yükleyebilirsiniz.

  Bayilerden Urfakart Bakiye Yükleme

  Urfa Kart bayilerine giderek bakiye yüklemek istediğinizi söylerseniz, size yardımcı olur ve bakiyenizi yüklerler. Urfakart bayi listesi için http://urfakart.com/ bağlantısına tıklayabilirsiniz. Burada güncel listeyi bulabilirsiniz.

  Mobil Uygulama Üzerinden Urfakart Bakiye Yükleme

  Urfa kartınıza bakiye yüklemenin kolay ve tercih edilen bir diğer seçeneği ise mobil uygulamadır. Akıllı telefonunuza indireceğiniz Urfa Ulaşım mobil uygulaması ile bakiyenizi sorgulayabilir ve yükleme yapabilirsiniz.

  Play Store üzerinden Urfa Ulaşım mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  App Store üzerinden Urfa Ulaşım mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.