İçeriğe geç

Vodafone Bakiye Öğrenme Servisi

  Vodafone müşterilerine bakiyelerini rahatça sorgulayabilmeleri için birçok seçenek sunmaktadır. Bu sayede fatura tarihinden önce ne kadar bakiye kaldığını öğrenip kontrolü sağlayabilirler. Ya da aynı şekilde kontörlü hatlarda kalan bakiyelerini görmek bitmeden önce önlem almalarını sağlar.

  Eğer vodafone kullanıcı iseniz ve kalan dakika, internet ve sms bilgilerinizi görmek için sizlere bu makaleyi hazırladık. Paketinizin takibini kolaylıkla yapabileceğiniz bu Vodafone Bakiye Sorgulama işlemlerinden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

  Vodafone Bakiye Öğrenme Servisi Nedir?

  Bakiye Öğrenme Servisi hesabınızda bulunan bakiye bilginize kolayca ulaşabilmeniz için oluşturulan bir servisdir.  Hesabınızda bulunan bakiye bilginize aşağıdaki yöntemlerle ulaşabilirsiniz.

  • 7501’i arayarak mesajınıza BAKIYE yazıp 7501’e mesaj göndererek
  • *123# yazıp arama tuşuna basarak USSD ile

  Her iki yöntemde oldukça kolay ve pratiktir. Hızlı bir şekilde bakiyenizi öğrenebilirsiniz. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız. Bu yönüyle bakiye öğrenme servisi kullanışlıdır.

  Kullanabileceğiniz diğer yöntemler ise şu şekildedir:

  Faturalı yada faturasız hattınıza ait kullanım bilgileri için yapabilecekleriniz;

  Özet bakiye servisi ile paketinizde kalan kullanım haklarınızı kolayca görebilirsiniz. Tarifeniz ve kampanyalarınızda bulunan dakika, sms veya internet bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bunun için sadece ücretsiz bir mesaj göndermeniz yeterlidir. İzlemeniz gereken yol ise şu şekildedir:

  • Paketinizde bulunan dakika, SMS, MMS ve internet haklarınızın kalanını bir arada görmek istiyorsanız, OZET yazıp 7000’e ücretsiz bir mesaj göndermeniz yeterli.

  Ayrıca paketlerinizde ne kadar dakika, SMS, MMS ve internet kaldığını detaylarıyla ayrı ayrı görmek istiyorsanız, bunun için yapmanız gerekenler ise şu şekildedir:

   • Paketinizde ne kadar TL kaldığını öğrenmek için TL,
   • Paketlerinizde ne kadar dakikanız kaldığını öğrenmek için DK,
   • Paketlerinizde ne kadar SMS hakkınız kaldığını öğrenmek için SMS,
   • Paketlerinizde ne kadar internet hakkınız kaldığını öğrenmek için INTERNET SORGU,
   • Paketlerinizde ne kadar MMS hakkınız kaldığını öğrenmek MMS SORGU yazıp 7000’e ücretsiz sms gönderebilirsiniz.

  Vodafone online işlemler menüsünü kullanarak bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak sisteme giriş yapmanız gerekir.

  İnternet sitesi üzerinden Bakiyenizi Öğrenin

  Mobil uygulama ile Vodafone Bakiye Sorgulama

  Vodafone bakiye sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmek için akıllı telefonunuza indireceğiniz Vodafone yanımda mobil uygulamasını indirip giriş yapmanız yeterlidir.

  Yanımda uygulamasını indir

  Vodafone yanımda uygulamasını indirdikten sonra giriş yapın. Sonra kullanım detayları kısmına girip bakiyenizi ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. İsterseniz online self servis ile de Vodafone Bakiye Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.