İçeriğe geç

Vodafone Kaç TL Borcum Var?

  Vodafone kullanıcılarının fatura borçlarını öğrenmek için yapabilecekleri bazı işlemler vardır. Makalemizden bu işlemlere ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınızda kaç TL borcunuz olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  Vodafone Kaç TL Borcum Var?

  Fatura bilgilerinize Online Self Servis, IVR ve SMS kanallarıyla ulaşmanız mümkündür. Bu yöntemleri kullanarak Vodafone hattınızda ne kadar borcunuz olduğunu görebilirsiniz.

  Online Self Servis ile Fatura Görüntüleme sayfasına Girerek Vodafone Borç Sorgulama

  Online Self servisi kullanarak fatura bilgilerinize ulaşmanız mümkündür. B servis ile yapabilecekleriniz şu şekildedir:

  • Online Self Servise girerek ödenmiş ve ödenmemiş faturalarınızı tarih ve tutar bilgisiyle birlikte görüntüleyebilirsiniz.
  • Yasal e-Fatura’nızı .PDF formatında görüntüleyebilirsiniz, bilgisayarınıza indirebilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz.
  • Son 6 aya ait ayrıntılı görüşme bilgilerinize yine Online Self Servis’ten ulaşabilirsiniz.
  • Faturanızın detayına tıkladığınızda, kullanım detaylarınızı tarih, kullanım tipi (görüşme, mesaj, internet) ve tutar gibi ayrıntılarıyla birlikte görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz, daha ayrıntılı inceleme yapmak için bu bilgileri excel’e aktarabilirsiniz.
  • Henüz faturalanmamış Güncel Görüşme Tutarı’nızı da Online Self Servis Fatura İşlemleri menüsünde yer alan Güncel Görüşme Detayı sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

  Güncel Faturanızı Sorgulamak için tıklayınız.

  Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

  IVR Kanalıyla Fatura Bilgilerinize Ulaşarak Vodafone Borç Sorgulama :

  • IVR kanalıyla güncel fatura ve fatura ödenebilen bankaların bilgilerinizi anında dinleyebilirsiniz. Bu hizmet için ücretlendirme şebeke içi tarife üzerinden yapılır.
  • 7001’i ücretsiz arayarak Vodafone Fatura Bilgi Servisi üzerinden fatura tutarınızı ve güncel harcama tutarınızı öğrenebilirsiniz.
  • Cep telefonunuzdan 7001’i veya herhangi bir sabit veya GSM hattan (0542) 7001 000’ı arayarak fatura borcu ve ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

  SMS Kanalıyla Fatura Bilgilerinize Ulaşarak Vodafone Borç Sorgulama:

  Bu işlem için gerekli detaylar aşağıda anlatılmıştır. “Fatura Sorgu Servisi” abonelerin SMS ile güncel faturalarını istedikleri zaman sorgulayabilecekleri ücretsiz SMS kanalıdır. Bu kanalı kullanarak bilgi almak için yapmanız gereken şu şekildedir:

  • “GUNCEL FATURA” yazıp 7000’e ücretsiz gönderin.

  Bu yöntem son iki günlük kullanımları içermeyebilir. Sorgulama sonucu aboneye gönderilen bilgi SMS’inde yer alan güncel fatura tutarında o fatura dönemindeki indirimler dahil edilmez. Bu bilgiyi dikkatli bir şekilde okumalısınız.