İçeriğe geç

www.cergibozanlar.com.tr Bakiye Sorgulama

  Gaziantep’te kurulan bir markettir. Kuran ailenin ismiyle kullanılmıştır. Cergibozan soyadının hikayesini resmi internet sitesinden aynen aktarıyoruz: ‘1920 li yıllarda Malatya’nın Kurucaova Kasabasının yamacında bulunan dağda eşkıyalar çadır kurup köy halkı üzerinde baskı uygulamaya başlamışlardır. Daha sonra eşkıyalar bu dağda çıkan cenk ile buradan gönderiliyorlar. Büyük dedelerimize 1934 yılında soyadı kanununun yürürlüğe girmesi ile cenk kelimesinden türeyen ve cengi durduran, savaşı durduran anlamına gelen Cergibozan soyadı verilmiştir.

  Küçük bir bakkal olarak iş hayatına başlayan bu aile aynı zamanda büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yaparak, hem market hem de et sektöründe yer edinmiştir. Şehir içinde ve şehir dışında et satışları olmuştur. Müşterilere verdiği değer ile ön plana çıkmışlardır. Daha sonra ismi Cergibozanlar olarak değiştirilmiştir ve hala bu şekilde devam etmektedirler. Unlu mamülleri de ürün yelpazesine eklemişlerdir. Özellikle 2001  ve 2010 tarihleri arasında Gaziantep’te şubeler açarak zincir market olmuştur. Büyümeye devam etmektedir. Bu marketten alışveriş yapan müşteriler için çeşitli kart seçenekleri sunulmuştur. Kartlar ile ürünlerden indirimli bir şekilde alabilme imkanı vardır. Kartlara ait bakiye bilgisini merak edenler için makalemizin devamından faydalanabilirsiniz.

  www.cergibozanlar.com.tr Bakiye Sorgulama

  Cergi Bozanlardan aldığınız kartınızın bakiyesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca şubelerden sorgulama yapma imkanınız da vardır.

  Aksiyon Kart Bakiye Sorgulama işlemi için tıklayınız.

  Bağlantıyı tıkladıktan sonra ilgili alanları doldurarak kartınızın bakiyesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Alışveriş yaptıktan sonra yada önce şubelerden kartınızın bakiyesi ile ilgili bilgi alma imkanınızda vardır. Bu yöntem daha kolaydır. Diğer yöntemde ise internet bağlantısına ihtiyacınız vardır.

  CergiBozanlar Kart

  Aksiyon kart ve Cergibozanlar kart olmak üzere iki kart seçeneği vardır. Cergibozanlar kart ile ilgili avantajlar ise şu şekildedir: Reyonlarda ve raflarda kart sahiplerine özel indirimler vardır. Kart sahibi müşteriler uygun fiyatlı ürünlerin üzerine biraz daha indirim kazanırlar. Çok uygun fiyata market alışverişlerini yapabilirler. Dönemsel olarak %30-40-50 ve bazen daha fazla indirim uygulanabilmektedir. Promosyonlar ve hediyelerden de yararlanmanız mümkündür. Özetlemek gerekirse aşağıda listelenen avantajlar sizi beklemektedir.

  • Yepyeni avantajlar
  • Tüm reyonlarda sürekli indirimler
  • Kampanyalar
  • Hediyeler