Etisan, 1977 yılında kurulan ve bilgi teknolojileri üzerine çalışan uzmanlaşan bir şirkettir. Sahip olduğu finansman gücü ile rakipleri ve müşterileri tarafından sevilen bir firmadır. Sonuç odaklı, saygın ve 7/24 destek sunan bir yapısı vardır. Çalışma sistemi bu değerler ışığında devam ettirilir. Çalıştığı projeler şu şekilde kategorilendirilebilir:

  • e-kampüs
  • Akıllı şehir donanımları
  • Takograf veri toplama
  • Fişli harcama sistemleri
  • Kartlı geçiş sistemleri

Bu alanlarda projeler üretmektedir. yukle.al bünyesinde bakiye yükleme imkanı sunulan e-kampüs sistemi kapsamında yemekhane hizmeti, barınma, geçiş kontrol, kütüphane gibi alanlarda ödeme ve geçiş imkanı verir. Bir kart ile bir çok işlem yapılabilir. Üniversite bünyesinde kuruma özel olarak tasarlanan ve kişiselleştirilmiş ön ödemeli kimlik kartlarıdır. Banka kartı özellikleri vardır.

Yükle Al Sistemi Nedir?

Yukle.al Kredi Kartı İle Bakiye Yükleme Sistemidir. Bu sistem ile e-kampüs sisteminde kullandığınız akıllı kartınıza bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Sayfaya giriş yaptıktan sonra sms kayıt bağlantısından bakiye yükleme sistemine kayıt olmanız gerekir. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Bu sayfada sizden Bank24 Jet kartınız ile gsm numaranızın eşleşmesi istenir. kart numaranızı ve telefon numaranızı ilgili alanlara girerek kartınızla gsm numaranızı eşleştirebilirsiniz.  Daha sonra ana sayfada sağ kısımda bulunan alandan Bank24 Jet Kart kısmından ister TC kimlik numarası kısmından bakiye yüklemenizi yapabilirsiniz.

Yükle al Bakiye Sorgulama

Yükle.al sistemini kullanan Bank24 Jet kartlarınızın bakiye sorgulaması için kullanabileceğiniz kolay yöntemler vardır. Bank24 Jet kartınızın bakiyesini sorgulamak  için Halkbank bakiye sorgulama yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bu yöntemleri şöyle sıralamak mümkün;

  • Halkbank şubesine giderek : Size en yakın Halk Bank şubesi için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
  • Bank24 ATm cihazlarından : Bank24lerden kolayca kartınızın bakiye sorgulamasını yapabilirsiniz. Yukarıdaki bağlantıdan cihazların yerlerini bulabilirsiniz.
  • Diğer banka ATM cihazlarından : Tüm bankaların ATM cihazlarını kullanabilirsiniz.
  • Halkbank Müşteri Hizmetleri hattından : 0 850 222 0 400 Dialog hattını arayarak bakiye sorgulama işlemi hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Etisan müşteri hizmetleri hattını arayarak bilgi alabilirsiniz. (+90) 312 442 42 24 numarasını aramanız yeterlidir.