İçeriğe geç

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama İnternetten

  Ziraat Bankası müşterisi iseniz hesabınızda bulunan parayı öğrenebilmek için kullanabileceğiniz birkaç yol vardır. Ancak bir çok kişi internet üzerinden nasıl öğrenilebileceğini merak etmektedirler. Ziraat Bankası müşterisi iseniz banka size hesap açtırdığınızda internet bankacılığı şifresi verecektir. Bu şifreyi daha önce almadıysanız, müşteri hizmetlerinden yada şubeden nasıl alabileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama İnternetten Nasıl Yapılır?

  Bunun için Ziraat Bankası İnternet Şubesi oluşturmuştur. İnternet Şubesini kullanarak birçok bankacılık hizmetini gerçekleştirmek mümkündür.  Ziraat Bankasının internet bankacılığı kanalını kullanarak hesabınıza ait bilgilere ulaşabilirsiniz. İnternetten Ziraat Bankası bakiye sorgulama işlemi için yapmanız gerekenleri aşağıdaki adımları takip ederek görebilirsiniz.

  • Öncelikle Ziraat Bankasının resmi internet sitesine girin. Bunun için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Sağdaki kısımda bulunan İnternet Şubesi butonuna tıklayın.
  • Daha sonra banka tarafından verilen şifre ile sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ana sayfada yer alan “Hesaplar” menüsüne tıklayın.
  • Hesabınızda bulunan bakiyenizi buradan kolayca görebilirsiniz.

  Ziraat Bankası resmi internet sitesine girmek için tıklayınız.

  Ziraat Bankası İnternet Şubesine girebilmek için tıklayınız.

  Diğer Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama Yöntemleri

  Ziraat Bankasının müşterileri için sunduğu diğer bakiye sorgulama yöntemleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Banka Şubesine Giderek Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme : Size en yakın banka şubesine giderek bakiyenizi öğrenebilirsiniz.
  • ATM Cihazından Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme : Size en yakın ATM cihazına giderek bakiyenizi öğrenebilirsiniz.
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme : 444 00 00 nolu hattı arayarak bakiyenizi öğrenebilirsiniz.
  • Sms ile Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme : Cep telefonunuzun kısa mesajlar bölümüne girdikten sonra BAKIYE yazıp 4747’ye ücretsiz SMS göndererek bakiyenizi öğrenebilirsiniz.
  • Mobil uygulama ile Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme : Ziraat Mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Mobil uygulamayı indirebilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  Play Store – Ziraat Bankası mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Ziraat Bankası mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Akıllı telefonunuza uygun olan bağlantıdan uygulamayı indirdikten sonra internet şube şifreniz ile giriş yapabilir ve birçok bankacılık işlemini buradan gerçekleştirebilirsiniz.

  Bu yöntemlerden size uygun olanı kullanarak bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz.