Ziraat bankası müşterileri hesaplarında bulanan bakiyelerini bir kaç yöntemle öğrenebilir. Bu yöntemlerin bir kısmı internet üzerindendir. Telefonla arama ve bankaya gitme gibi seçeneklerde vardır. Ancak hem dışarı çıkamayanlar için hem de internet kullanmayanlar için müşteri hizmetleri ve sms hizmeti de verilmektedir. Ziraat bankası hesabında ne kadar parası olduğunu merak edenler makalemizin devamını izleyebilir

Ziraat Hesabımda Ne Kadar Param Var?

  • Banka Şubesine Giderek Ziraat Hesabımda Ne Kadar Param Var?
  • ATM Cihazından Ziraat Hesabımda Ne Kadar Param Var?
  • İnternet Şubesinden Ziraat Hesabımda Ne Kadar Param Var?
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Ziraat Hesabımda Ne Kadar Param Var?
  • Sms ile Ziraat Hesabımda Ne Kadar Param Var?
  • Ziraat Mobil Uygulaması ile Ziraat Hesabımda Ne Kadar Param Var?

Banka Şubesine Giderek Ziraat Hesabımda Ne Kadar Param Var?

Ziraat Bankasında bulunan bakiyenizi öğrenebilmek için banka şubesine gidebilirsiniz. Bunun için hangi şubeye gittiğinizin bir önemi yoktur. Hesabınızı açtığınız şube olma şartı yoktur. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek banko görevlisinden hesabınızdaki parayı öğrenebilirsiniz.

ATM Cihazından Ziraat Hesabımda Ne Kadar Param Var?

Ziraat Bankasına ait ATM cihazlarına giderek kart şifrenizi girip bakiyenizi görebilirsiniz. Hesabınızla ilgili birçok işlemi ATM cihazlarından yapmanız mümkündür.

İnternet Şubesinden Ziraat Hesabımda Ne Kadar Param Var?

Ziraat Bankasının internet bankacılığı kanalını kullanarak hesabınıza ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Ziraat Bankasının resmi internet sitesine girerek, sağdaki kısımda bulunan İnternet Şubesi butonuna tıklayın. Daha sonra banka tarafından verilen şifre ile sisteme giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ana sayfada yer alan “Hesaplar” menüsüne tıklayarak hesabınızda bulunan para miktarını görebilirsiniz. Hesabınıza ait bir çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerini Arayarak Ziraat Hesabımda Ne Kadar Param Var?

7 gün 24 saat arayabileceğiniz müşteri hizmetleri hattı ile hesabınızdaki parayı öğrenebilirsiniz. Bunun için öncelikle aşağıdaki müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekir. Daha sonra müşteri hizmetleri görevlisine hesabınızdaki parayı öğrenmek istediğinizi bildirirseniz, size bilgi verilir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası : 444 00 00

Müşteri hizmetleri hizmeti ile hiçbir yere gitmeden bankacılık işlemlerinizin çoğunu gerçekleştirebilirsiniz.

Sms ile Ziraat Hesabımda Ne Kadar Param Var?

Sms ile bakiye öğrenme işlemi oldukça pratik ve hızlıdır. İnternet ve arama yöntemlerini istemiyorsanız, bankaya gitmeye vaktiniz yoksa sms ile Ziraat Bankası hesabınızdaki parayı öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Cep telefonunuzun kısa mesajlar bölümüne girdikten sonra BAKIYE yazıp 4747’ye ücretsiz SMS gönderin.
  • Eğer sadece bir hesapta bulunan bakiye miktarını öğrenmek istiyorsanız BAKIYE yazdıktan sonra bir boşluk bırakın, müşteri numaranızı yazdıktan sonra 4747’ye SMS gönderin.

Ziraat Mobil Uygulaması ile Ziraat Hesabımda Ne Kadar Param Var?

Ziraat Mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Mobil uygulamayı indirebilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Play Store – Ziraat Bankası mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

App Store – Ziraat Bankası mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Akıllı telefonunuza uygun olan bağlantıdan uygulamayı indirdikten sonra internet şube şifreniz ile giriş yapabilir ve birçok bankacılık işlemini buradan gerçekleştirebilirsiniz.