İçeriğe geç

27 Kart Bakiye Sorgulama

  Gaziantep ilinde kullanılan bu kartı sadece ulaşımda kullanmazsınız. Şehirde bulunan tarihi ve kültürel alanları gezebilirsiniz. Bunlar; Hayvanat Bahçesi, Gezegen Evi, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Atatürk Anı Müzesi, Oyuncak Müzesi, Bayazhan, Botanik Bahçesi, Hamam Müzesi, Gaziantep Kalesi, Gazibis’dir.

  Gaziantep kart tabelasını gördüğünüz tüm bayilerden satın alabilirsiniz. Aldığınız kartı araçlarda yada istasyonlarda bulunan kart okuyuculara kartı göstererek uyarı sesini bekleyin ve geldikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Uyarı sesi geldiğinde ulaşım ücretinin tahsil edildiğini anlarsınız. Bakiyenizde kalan tutar ekranda görünür. Görünen güncel bakiyenizdir.

  27 Kart Bakiye Sorgulama

  Gaziantep kart kullanan vatandaşlar kartlarında kalan bakiyelerini aşağıdaki yöntemleri kullanarak sorgulayabilirler.

  • Mobil Uygulama ile 27 Kart Bakiye Sorgulama
  • Kart okuma cihazı ile 27 Kart Bakiye Sorgulama
  • gaziulas.com internet adresi üzerinden 27 Kart Bakiye Sorgulama
  • gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden 27 Kart Bakiye Sorgulama
  • NFC ile 27 Kart Bakiye Sorgulama

  Mobil Uygulama ile 27 Kart Bakiye Sorgulama

  Gaziantep halkı için hizmete sunulan Gaziantep Kart mobil uygulaması ile birçok kolaylıktan faydalanabilirsiniz. Mobil uygulamanın size sunduğu hizmetlerin içinde bakiye sorgulama modülü de var. Üstelik mobil uygulama ile zaman ve mekan fark etmeden istediğiniz her an Gaziantep kartınızın bakiyesini görebilirsiniz. Bunun için sadece mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirip bilgilerinizle giriş yapmanız yeterlidir.

  Play Store – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Appstore – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Kart okuma cihazı ile 27 Kart Bakiye Sorgulama

  Ulaşım sırasında otobüslerin girişinde bulunan kart okuma cihazları ödeme aldıktan sonra kalan bakiyenizi ekranda gösterecektir. Böylece kalan bakiyenizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

  gaziulas.com internet adresi üzerinden 27 Kart Bakiye Sorgulama

  İnternet üzerinden Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama işlemi için gaziulas.com internet adresini kullanabilirsiniz. İnternet sitesi açıldıktan sonra online işlemler menüsüne tıklayarak bakiye sorgulama işlemi için gerekli adımları takip edebilirsiniz. Böylece bakiyenizi sorgulamış olursunuz.

  gaziulas.com internet sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden 27 Kart Bakiye Sorgulama

  İnternet üzerinden kullanabileceğiniz bir diğer site gaziantep.com.tr adresidir. Bu siteye giriş yaptıktan sonra yine online işlemler menüsüne tıklayın. İlgili sayfadan bakiye sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

  gaziantep.com.tr internet sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  NFC ile 27 Kart Bakiye Sorgulama

  Ayrıca telefonunuzda NFC özelliği varsa kartınızı telefonunuza okutarak kolaylıkla bakiye bilginize ulaşabilirsiniz. Bunun için NFC destekli telefonunuzun özelliğini açıp kartınızı telefona tutmanız yeterlidir.