İçeriğe geç

Gaziulaş Bakiye Sorgulama

  Gaziantep ilinde şehir içi toplu taşıma araçlarında kullanılan akıllı karttır. Bu kart ile sadece ulaşım değil farklı hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Aşağıda sıralanan tarihi ve kültürel alanları bu kart ile gezebilirsiniz: Hayvanat Bahçesi, Gezegen Evi, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Atatürk Anı Müzesi, Oyuncak Müzesi, Bayazhan, Botanik Bahçesi, Hamam Müzesi, Gaziantep Kalesi, Gazibis

  Gaziulaş Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Gaziantep kartı kullanan kullanıcılar aşağıdaki yollardan kendilerine en uygun olanı kullanarak bakiyelerini sorgulayabilirler.

  • Mobil Uygulama ile Gaziulaş Bakiye Sorgulama
  • Kart okuma cihazı ile Gaziulaş Bakiye Sorgulama
  • gaziulas.com internet adresi üzerinden online işlemler menüsünden Gaziulaş Bakiye Sorgulama
  • gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden Gaziulaş Bakiye Sorgulama
  • NFC ile Gaziulaş Bakiye Sorgulama

  Mobil Uygulama ile Gaziulaş Bakiye Sorgulama

  Gaziantep halkı için hizmete sunulan Gaziantep Kart mobil uygulaması ile birçok kolaylıktan faydalanabilirsiniz. Mobil uygulamanın size sunduğu hizmetlerin içinde bakiye sorgulama modülü de var. Üstelik mobil uygulama ile zaman ve mekan farketmeden istediğiniz her an Gaziantep kartınızın bakiyesini görebilirsiniz. Bunun için sadece mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirip bilgilerinizle giriş yapmanız yeterlidir.

  Play Store – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Appstore – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Kart okuma cihazı ile Gaziulaş Bakiye Sorgulama

  Ulaşım sırasında otobüslerin girişinde bulunan kart okuma cihazları ödeme aldıktan sonra kalan bakiyenizi ekranda gösterecektir. Böylece kalan bakiyenizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

  gaziulas.com internet adresi üzerinden online işlemler menüsünden Gaziulaş Bakiye Sorgulama

  İnternet üzerinden Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama işlemi için gaziulas.com internet adresini kullanabilirsiniz. İnternet sitesi açıldıktan sonra online işlemler menüsüne tıklayarak bakiye sorgulama işlemi için gerekli adımları takip edebilirsiniz. Böylece bakiyenizi sorgulamış olursunuz.

  Siteye girmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden Gaziulaş Bakiye Sorgulama

  İnternet üzerinden kullanabileceğiniz bir diğer site gaziantep.com.tr adresidir. Bu siteye giriş yaptıktan sonra yine online işlemler menüsüne tıklayın. İlgili sayfadan bakiye sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  NFC ile Gaziulaş Bakiye Sorgulama

  Ayrıca telefonunuzda NFC özelliği varsa kartınızı telefonunuza okutarak kolaylıkla bakiye bilginize ulaşabilirsiniz. Bunun için NFC destekli telefonunuzun özelliğini açıp kartınızı telefona tutmanız yeterlidir.