İçeriğe geç

Akıllı Bilet Adıyaman

  Asis akıllı biletim uygulamasını kullanarak Adıyaman ulaşım kartında bulunan bakiyeyi sorgulayabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı makalemizin devamında sizler için anlatıyoruz.

  akillibiletim.com Üzerinden Adıyaman Kart Bakiye Sorgulama

  Adıyaman Kart kullanıcı iseniz bakiyenizi öğrenmek için kullanabileceğiniz yollardan birisi internet sitesine girerek sorgulama yapma yöntemidir. Bu işlem için kullanacağınız adımlar şu şekildedir:

  • akillibiletim.com üzerinden bakiye sorgulamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

  akillibiletim.com internet sitesi için buraya tıklayınız.

  • Anasayfada ‘Bakiye Sorgulama’ yazan yere tıklayın. İsterseniz aşağıdaki bağlantıya doğrudan tıklayarak sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

  Adıyaman Kart Bakiye sorgulama sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

  • Açılan sayfada Ulaşım Kart Numarasını ilgili alana yazıp sorgula düğmesine basın.
  • Adıyaman Kart Bakiyenizi internet sitesinden sorgulama yöntemi bu kadar kolaydır.

  Mobil Uygulama Üzerinden Adıyaman Kart Bakiye Sorgulama

  Adıyaman Kart bakiye sorgulama işlemi için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Mobil uygulamayı yükleyip açtıktan sonra kart numarası ile bakiyenizi kolayca sorgulayabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirebileceğiniz bağlantılar aşağıda verilmiştir.

  Asis Akıllı Bilet mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız. – Play Store

  Asis Akıllı Bilet mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız. – App Store

  Asis Akıllı Bilet mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız. – Huawei

  akillibiletim.com Üzerinden Adıyaman Kart Bakiye Yükleme

  Bakiye yükleme işlemini internet aracılığı ile yapmak isterseniz Akıllı Biletim internet sayfasını kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  akillibiletim.com internet sitesi için buraya tıklayınız.

  Bu sayfadan sisteme giriş yaptıktan sonra bakiye yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sayfada sizden istenen il, kart numarası, tutar ve kredi kartı bilgilerinizi girerek bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bakiyenizi yenilerken ödemeyi kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

  akillibiletim.com Üzerinden Adıyaman Kent Kart Bakiye Yükleme Noktası Sorgulama

  Haritada ve tabloda inceleme seçeneklerini kullanarak bakiye yükleme noktalarını görebilirsiniz. Akıllı biletim anasayfasında bulunan satış noktaları bağlantısına tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Akıllı biletim internet sayfası için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

  Yetkili bayi ve kart merkezi sorgulama ekranı için tıklayınız.

  Harita üzerinden bulunduğunuz ili bularak satış noktalarını inceleyebilirsiniz. Buralardan bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz.