İçeriğe geç

Akıllı Biletim Para Yükleme

  Asis Akıllı Biletim sistemini kullanarak ulaşım kartınıza bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz yöntemler makalemizde detaylı olarak anlatılmıştır. Detayları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca makalemizin sonunda internet kullanmadan bulunduğunuz ildeki para yükleme noktalarını Asis akıllı biletim sisteminden nasıl sorgulayabileceğinizi göstereceğiz. Böylece kart yükleme noktalarından bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

  Akıllı Biletim Para Yükleme

  Akıllı biletim sistemini kullanarak para yüklemek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • akillibiletim.com Üzerinden Akıllı Biletim Para Yükleme
  • Asis Akıllı Bilet Mobil Uygulaması ile Akıllı Biletim Para Yükleme

  akillibiletim.com Üzerinden Akıllı Biletim Para Yükleme

  Bakiye yükleme işlemini internet aracılığı ile yapmak isterseniz Akıllı Biletim internet sayfasını kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Akıllı biletim bakiye yükleme sayfası için tıklayınız.

  Sayfada sizden istenen il, kart numarası, tutar ve kredi kartı bilgilerinizi girerek bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Asis Akıllı Bilet Mobil Uygulaması ile Akıllı Biletim Para Yükleme

  Asis akıllı bilet mobil uygulamasını cihazınıza indirerek kolayca bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan uygun olanı seçerek cihazınıza Asis Akıllı bilet mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Sonra anasayfasında bulunan alandan bakiye yükleme sayfasına ulaşabilirsiniz. Kartınızı Asis Akıllı Bilet mobil uygulamasına kaydedebilirsiniz. Kayıt ettikten sonra tekrar bilgileri girmenize gerek kalmadan gerektikçe bakiye yükleyebilirsiniz.

  Asis Akıllı Bilet mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız. – Play Store

  Asis Akıllı Bilet mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız. – App Store

  Asis Akıllı Bilet mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız. – Huawei

  Bakiye yükleme ve sorgulama işlemi dışında ise şu işlemler yapılabilir : Otobüsüm Nerede, Bakiye Sorgulama, Bakiye Kontrol, Ücret Tarifesi, Hat Hareket Saatleri, Yetkili Bayi ve Kart Merkezleri, Bakiye Yükleme Kart Kaydet

  akillibiletim.com Üzerinden Akıllı Biletim Para Yükleme Noktası Sorgulama

  Haritada ve tabloda inceleme seçeneklerini kullanarak bakiye yükleme noktalarını görebilirsiniz.

  Yetkili bayi ve kart merkezi sorgulama ekranı için tıklayınız.

  Harita üzerinde inceleme yaparak Türkiye sınırları içinde bulunan akıllı biletim para yükleme noktalarının nerelerde olduğunu görebilirsiniz. Bu noktalara şehir içinde seyahat ederken ulaşabilir ve istediğiniz zaman bakiye yüklemesinde kullanabilirsiniz.