İçeriğe geç

Aksaray Kart 68 Bakiye Yükleme

  Aksaraylı vatandaşların şehir içi toplu taşıma araçlarında kullandığı akıllı kartlar Kart68 olarak adlandırılır. Kart68 kullanan kişiler bakiye sorgulama ve bakiye yükleme işlemlerini düzenli olarak yapmak durumundadırlar. Bakiye yükleme yapmak isteyenler makalemizden faydalanabilirler. Aksaray Kart 68 Bakiye Yükleme işlemi için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

  Aksaray Kart 68 Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

  Aksaray Kart 68 bakiye yükleme işlemi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden size kolay geleni seçebilirsiniz.

  • Kart68 resmi internet sitesi üzerinden Kart68 Bakiye Yükleme
  • Kart68 Dolum Bayilerinden Kart68 Bakiye Yükleme

  Kart68 resmi internet sitesi üzerinden Aksaray Kart 68 Bakiye Yükleme

  Kart68’e ait resmi internet sitesine girerek bakiyenizi sorgulamanız ve yükleme yapmanız mümkündür. Bu işlem için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  Kart68 bakiye yükleme sayfası için tıklayınız.

  Bağlantıya tıkladıktan sonra gelen sayfada 16 haneli kart numaranızı ilgili alana girin. Sonra kartınızın arka yüzünde bulunan 20 haneli kart numarasının son dörtlü gruptaki rakamları giriniz. Daha sonra ilgili alana Kart68 kartınıza yüklemek istediğiniz tutarı giriniz.

  Uymanız ve bilmeniz gereken bazı detaylar vardır. Bu detayları şu şekilde aktarabiliriz:

  • Bir kerede en fazla 100,00 TL yükleyebilirsiniz.
  • Online yüklemelerde %5 komisyon kesilir.
  • Yükleme yaptıktan sonra kartınızı kullanmak için 1 saat beklemeniz gerekir.
  • Bakiyeniz kartı otobüste bulunan validatöre ilk okutmanızda yüklenir. Validatör kart okuma cihazıdır. Daha sonra tekrar okutarak ödemenizi yapabilirsiniz.

  Kart68 Dolum Bayilerinden Aksaray Kart 68 Bakiye Yükleme

  Şehrin belli noktalarında var olan Kart68 Dolum Bayilerinden bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kart dolum merkezlerinin güncel listesine ulaşabilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz.

  Güncel listeye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Çalıntı ve Kayıp Kart İşlemleri

  Tam ve İndirim Kartlarınız kırıldığında veya fonksiyonunu kaybettiğinde KART68 İşlem Merkezi’ne kartınız ile başvurunuzu yapabilir, başvuru yaptıktan 48 saat sonra Kart68 İşlem Merkezi’ne giderek eski kartınızın bakiyesini aktarabilirsiniz.

  Kartınız kayıp ise, KART68 İşlem Merkezi’ne kimliğinizle başvurabilir, 48 saat sonra yeni kartınızı KART68 işlem Merkezi’nden alabilirsiniz. Kaybolan kartınızdaki bakiyenizi yeni aldığınız kartınıza aktarabilirsiniz.