İçeriğe geç

Alanya Kent Kart Bakiye Sorgulama

  Alanya Kent Kart ile Alanya şehri içinde çalışan toplu taşıma araçlarına ödeme yapabilir, uygulamanın sunduğu diğer hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Alanya Kent Kart ile Alanya halkı ulaşım sırasında rahat ve güvenli ödeme yapabilmektedir. Elektronik kart olan Alanya Kent Kart halka kolaylıklar sunmaktadır.

  Alanya Kent Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Alanya Kent Kart bakiye sorgulama işlemi için size sunulan seçenekler şu şekildedir:

  • Mobil Uygulama ile Alanya Kent Kart Bakiye Sorgulama
  • Kart Okuma Cihazı ile Alanya Kent Kart Bakiye Sorgulama
  • Kart dolum noktalarından Alanya Kent Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?
  • İnternet Sitesi Üzerinden Alanya Kent Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?
  • NFC Özelliği ile Alanya Kent Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Yukarıda sıralanan seçeneklerden her biri bakiyenizi kolayca öğrenmenizi sağlar.

  Mobil Uygulama ile Alanya Kent Kart Bakiye Sorgulama

  Kent kart mobil uygulaması sayesinde Alanya Kent Kart Bakiye Sorgulama işleminizi akıllı telefonunuz ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamanın avantajı istediğiniz her an her yerde sorgulama yapabilme kolaylığı sağlamasıdır. Mobil uygulama ile Alanya Kent Kart bakiye sorgulama işlemi yapabilmek için önce uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Bunun için Google Play yada Appstore mağazalarından size uygun olanı tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirin. Yüklenen uygulamayı açıp kent kartınızın üzerindeki numarayı sizden istenen alana girin. Daha sonra kent kart işlemleri menüsünde yer alan Sorgula butonuna tıklayın. Artık bakiyenizi görebilirsiniz.

  Kart Okuma Cihazı ile Alanya Kent Kart Bakiye Sorgulama

  Otobüslere binerken yada istasyon girişlerinde kartımızı okuttuğumuz kart okuma cihazlarından Alanya Kent Kart Bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bunun için Alanya Kent Kartınızı okuttuktan sonra ekranın altına bakmanız yeterlidir. Bakiyenizi bu alandan rahatlıkla görebilirsiniz.

  Kart dolum noktalarından Alanya Kent Kart Bakiye Sorgulama

  Alanya Kent kart kulanıcısı iseniz Alanya Kent Kart Bakiye Sorgulama işleminizi kart dolum merkezlerinden yapabilirsiniz. Size en yakın kart dolum merkezine giderek talebinizi iletmeniz yeterlidir.

  Alanya Kent Kart dolum merkezlerine ulaşmak için tıklayınız.

  İnternet Sitesi Üzerinden Alanya Kent Kart Bakiye Sorgulama

  Alanya Kent Kartınızın bakiyesini internet üzerinden sorgulamak için resmi internet sayfasını kullanabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra online işlemler menüsüne tıklayıp Kent Kart işlemleri menüsüne girin. Daha sonra bilgilerinizle giriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Online İşlemler menüsüne kolay erişim için tıklayınız.

  NFC Özelliği ile Kent Kart Bakiye Sorgulama

  Alanya Kent Kart kullanıcıları akıllı telefonları NFC özelliğini destekliyorsa kolayca bakiyelerini görebilirler. Bunun için özelliği açıp kartınızı okutmanız yeterli olacaktır. Ayrıca NFC özelliği ile telefonunuzu Kentkart’a dönüştürebilirsiniz. Bu sayede kart taşıma sıkıntısı olmadan telefonunuz ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.