İçeriğe geç

Ankara Üniversitesi Kampüs Kart İletişim

  Ankara Üniversitesi Vakıfbank ile anlaşarak Kampüs Kart projesini başlatmıştır. Bu uygulama ile üniversitede geçerli olan tek kimlik kartı ile birden fazla işlem yapılabilmektedir. Ankara Üniversitesi Kampüs Kart üniversite içinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kampüs kartı kullanabileceğiniz alanlar aşağıdaki gibidir:

  • Üniversitenin giriş çıkış sistemlerinde bu kimlik kartı kullanılmaktadır.
  • Ayrıca yemekhanelerde ödeme kartı olarak kullanılabilmektedir.
  • Havuz, kütüphane, spor tesisleri gibi alanlarda tanımlı ve geçerli tek karttır.

  Hem giriş çıkış kartı, kimlik kartı ve ödeme kartı olarak kullanılabilmektedir. Ankara Üniversitesi Kampüs Kartı iletişim bilgileri için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

  Ankara Üniversitesi Kampüs Kart İletişim Bilgileri

  Oluşabilecek sorunların çözümü, kart bakiye iadesi,  birimlerde ki misafir, stajyer, geçici görevlilere dair işlemler için Kampüs Kart birimi destek vermektedir. Aşağıdaki bilgilerden Kampüs Kart ile ilgili bilgi alabilir, gerekli durumlarda destek alabilirsiniz. Her türlü sorun, istek ve taleplerinizi bu iletişim adreslerini kullanarak çözebilir, iletebilirsiniz.

  Kampüs Kart iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

  E-Posta: [email protected]

  İrtibat No: 0312 214 13 50

  Dahili: 6015

  Adres: Ankara Üniversitesi Beşevler 10. Yıl Yerleşkesi Ord. Prof. Dr. Şevket Aziz Kansu Binası Giriş Kat Kampüs Kart Ofisi 06560 Yenimahalle – ANKARA

  Kampüs Kart Dilekçe Örnekleri

  Kampüs kart ile ilgili iade, aktarım, kayıp, arıza ve geçici kart talebi için gereken dilekçeler aşağıdaki bağlantılarda mevcuttur. Bu dilekçelerden uygun olanı indirip başvuru yapabilirsiniz.

  Kampüs Kart İade Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.

  Kampüs Kart Aktarım Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.

  Kampüs Kart Kayıp-Arıza vb. Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.

  Kampüs Kart Sehven Okuma Misafir Bedeli Başvuru  Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.

  Ankara Üniversitesi Kampüs Kart Para Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

  Kampüs kart içine bakiye yüklenerek kullanılan bir karttır. Giriş çıkışlar için değil ama üniversite içinde bulunan yemekhane ve diğer tesislerde ödeme yapılabilir. Bu yüzden düzenli bakiye kontrolü yaparak para yüklenmesi gerekir. Ankara Üniversitesi Kampüs Kart para yükleme işlemi için aşağıdaki yöntemleri kullanmalısınız. Yöntemlerin detayları aşağıda verilmiştir.

  • ATM Cihazı ile Ankara Üniversitesi Kampüs Kart Para Yükleme
  • EFT ile Ankara Üniversitesi Kampüs Kart Para Yükleme
  • Sanal Pos ile Ankara Üniversitesi Kampüs Kart Para Yükleme