İçeriğe geç

Marmara Üniversitesi Kampüs Kart Sorgulama

  Marmara Üniversitesi Kampüs Kart üniversitede kullanılan kimlik kartıdır. Karta farklı özellikler kazandırılarak bir kartta bir çok işlem yapabilme imkanı sunulmuştur. PTT ile ortak çalışılan bir projedir. Marmara Üniversitesi Kampüs Kart PTT posta çeki hesabı üzerinden aktif edilmektedir. Marmara Üniversitesi Kampüs Kart kullanıcısı olan öğrenciler ve çalışanlar kartlarında bulunan bakiyeleri görmek için bazı kanalları kullanabilirler. Bu şekilde kartlarında bulunan para miktarını öğrenebilirler.

  Marmara Üniversitesi Kampüs Kart Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Kampüs kart bakiye sorgulama işlemi için PTT sistemi üzerinden aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • PTT Şubesinden / İşyerinden Marmara Üniversitesi Kampüs Kart Sorgulama
  • PTTmatik Cihazlarından Marmara Üniversitesi Kampüs Kart Sorgulama
  • İnteraktif Posta Çeki İşlemleri Menüsünden Marmara Üniversitesi Kampüs Kart Sorgulama
  • PTT Çağrı Merkezi Üzerinden Marmara Üniversitesi Kampüs Kart Sorgulama

  PTT Şubesinden Marmara Üniversitesi Kampüs Kart Sorgulama

  PTT şubelerinde Marmara Kampüs Kart ile bir çok işleminizi yapabilirsiniz. Para yükleme işlemide bunlardan birisidir. Size en yakın PTT şubesine giderek bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. İstediğiniz miktarda parayı görevliye vererek kartınıza aktarmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak PTT işyerlerinin nerede bulunduğunu sorgulayabilirsiniz.

  Size en yakın PTT işyerin adresini bulmak için tıklayınız.

  PTTmatik Cihazlarından Marmara Üniversitesi Kampüs Kart Sorgulama

  PTT matik cihazlarını kullanarak kartınızla ilgili bakiye yükleme ve bakiye sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Kartınızı cihaza takarak para yüklemesi yapabilirsiniz. Size en yakın PTT matik cihazının nerede olduğunu öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Size en yakın PTT matik cihazlarının adresini bulmak için tıklayınız.

  İnteraktif Posta Çeki İşlemleri Menüsünden Marmara Üniversitesi Kampüs Kart Sorgulama

  İnteraktif posta çeki işlemleri menüsünden bakiye sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Posta çeki hesabına giriş yapmak için PTT’den şifre talep edebilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra Marmara Kampüs Kartınızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Posta çeki işlemleri menüsü için buraya tıklayınız.

  PTT Çağrı Merkezi Üzerinden Marmara Üniversitesi Kampüs Kart Sorgulama

  PTT Çağrı merkezini arayarak kartınızla ilgili bazı işlemlerde yardım alabilirsiniz. PTT çağrı merkezi numarası aşağıda verilmiştir. Bu numarayı arayarak Marmara Üniversitesi Kampüs Kart sorgulama işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

  PTT Çağrı Merkezi : 444 1 788