İçeriğe geç

Avea Kalan Bakiye Sorgulama

  Avea, daha önce bu isimle Türk Telekom altında hizmet veren, ancak 2016’da tüm faaliyetleri ana şirkete aktarılan gsm operatörüdür. Bu operatör artık Türk Telekom olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bugün, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. adıyla Türk Telekom markası altında Türk Telekomun tüm mobil altyapı, hizmet, teknoloji geliştirme ve mobil satış faaliyetlerini yürütmektedir. Makalemizin devamında Avea Kalan Bakiye Sorgulama konusunu Türk Telekom Kalan Bakiye Sorgulama olarak anlatacağız. Türk Telekom bakiye sorgulama yöntemleri için makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

  Türk Telekom Kalan Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Türk Telekom hattınıza dair kalan bakiyenizi öğrenmek için birkaç yol mevcuttur. Bu yolları şu şekilde sıralayabiliriz.

  Bilgi Mesajı ile Türk Telekom Kalan Bakiye Sorgulama

  Türk Telekom’da ücretli olarak yaptığınız her arama ve gönderdiğiniz sms sonrasında kalan TL, kullanım süresi ve tutarı ile ilgili bilgi otomatik olarak ekranınızda görünür. Bu hizmetten bütün faturasız hat sahipleri faydalanabilirler. Hiç bir işlem yapmalarına gerek yoktur ve ücretsizdir. Servisi kullanmak istemiyorsanız 444 1 550 Müşteri Hizmetleri yoluyla iptal edebilirsiniz.

  9333 ile Türk Telekom Kalan Bakiye Sorgulama

  Bakiyenizi öğrenebilmenizin bir diğer yolu da 9333 numarasıdır. 9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızda kalan bakiyeyi kolayca öğrenebilirsiniz.

  *123# ile Türk Telekom Kalan Bakiye Sorgulama

  Tuşlama yöntemi ile kalan bakiyenizi öğrenmeniz mümkündür. Bunun için *123#’yi tuşlayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

  Menüden Türk Telekom Kalan Bakiye Sorgulama

  Cep telefonunuzda bulunan “Servis” menüsünün altındaki “Asistan” menüsüne tıklayın. Sonra “Kredi” menüsünden “Kalan” menüsünü seçerek mesaj atın. Yolladığınız ücretsiz kısa mesaja gelen cevapla hattınızdaki kalan TL miktarını öğrenebilirsiniz.

  Online İşlemler ile Türk Telekom Kalan Bakiye Sorgulama

  Hattınızda ne kadar TL kaldığını öğrenebilmek için Online İşlemler sistemini kullanabilirsiniz.

  Türk Telekom Dakika & SMS & İnternet Kalan Miktarımı Nasıl Öğrenirim?

  Fatura döneminde var olan bakiye miktarını KALAN yazıp 5555’e SMS göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Bu servis DK, SMS ve internet kullanımları için son 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.​​ ​​​​Son iki saat içinde yapılanlar gönderilen mesajda dahil edilmez.

  Ayrıca kalan bakiye sorgulama yöntemlerinin hepsi de ücretsizdir.