İçeriğe geç

Avea Kalan Paket Sorgulama 9333

  Avea, Türkiye’de daha önce hizmet veren ancak son dönemde tüm faaliyetlerini Türk Telekom’a devretmiş olan bir gsm operatörüdür. Bir çok isimle çalışmıştır. 2001 yılında Türkiye’nin dördüncü GSM operatörü olarak Aycell adıyla faaliyetlerine başlayan Avea, 2004 yılında Aycell ve Aria şirketlerinin birleşmesinin ardından Avea ismiyle hizmetlerini sürdürmüştür. Uzun bir süre bu şekilde hizmet vermiştir. Ancak 2015 yılında tüm hisselerini Türk Telekom’a vermiştir. 2016 yılı başında Türk Telekom’un, mobil, sabit ses, sabit genişbant ve TV alanında hizmet veren markalarını “Türk Telekom” tek markası altında birleştirmesiyle beraber Türk Telekom altında ismi kalmamıştır.

  Avea Kalan Paket Sorgulama 9333

  Makalemizin devamında Avea’dan Türk Telekom olarak bahsedeceğiz. 9333 sesli yanıt sistemi ile Türk Telekom bakiye sorgulama işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu numara ile bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. Bakiye sorgulamak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  9333 Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır? diye merak ediyorsanız size bu konuda yardımcı olabiliriz. 9333’ü arayarak yada mesaj atarak bu hizmeti kullanabilirsiniz. Detaylar şu şekildedir:

  • Tarifede Kalan Kullanımları Öğrenmek İçin, 9333‘ü ücretsiz arayabilir ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu servis ile tarifenizde kalan dakikalar, smsler ve internet kullanımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sadece arama yapmanız ve sesli yanıt sisteminin sizi yönlendirmesine izin vermeniz yeterlidir. 
  • 9333 ile Bakiye Sorgulama,  için 9333‘ü arayarak bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun mesaj bölümüne gelip, TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. Mesajı attıktan sonra size geri dönüş yapılır ve bakiyenizdeki miktar bildirilir.
  • Fatura Bilgisi Öğrenme ve Ödeme : Faturalı hat sahipleri için bu numara ile fatura bilginizi sorgulama ve ödeme hizmetinden faydalanmak mümkündür. Aramanız yeterlidir.

  Türk Telekom Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Türk Telekom 9333 dışında bakiye sorgulama yöntemleri sunmuştur. Bu yöntemleri ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Online İşlemler uygulaması ile Türk Telekom Bakiye Sorgulama
  • Sms ile Türk Telekom Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Türk Telekom Bakiye Sorgulama

  Bu yöntemlerle fatura döneminizde kalan konuşma, SMS ve internet kullanım bakiyenizi istediğiniz zaman sorgulayabilir ve öğrenebilirsiniz. Hepsi kolay ve hızlı bir şekilde sorgulama yapmanızı sağlar.