İçeriğe geç

Balkart Kaç Para Var?

  Balıkesir Belediyesinin verdiği hizmet ile şehir içi toplu taşıma araçlarında kullanılan Balkart ile vatandaşlar ulaşım ücretlerini ödemektedirler. Bal kart ile daha pratik, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım hizmetinden faydalanırsınız.

  Balkart Kaç Para Var?

  Bal kartınızda ne kadar bakiye kaldığını öğrenmek için 3 farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bu yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Mobil Uygulama ile Balkart’ta Kaç Para Var Sorgulama
  • Balıkesir Belediyesi İnternet Sayfasından Balkart’ta Kaç Para Var Sorgulama
  • Balıkesir Ulaşım İnternet Sayfasından Balkart’ta Kaç Para Var Sorgulama

  Mobil Uygulama ile Balkart’ta Kaç Para Var Sorgulama

  Bu işlem için Baltus Mobil ve Balıkesir Ulaşım mobil uygulamalarını kullanabilirsiniz. Uygulamaları kullanabilmek için önce aşağıdaki bağlantılardan mobil uygulamaları indirmeniz gerekir. Daha sonra Balkart Sorgula veya Yükle kısmından Balkartınızın idsi yada kimlik numaranızla sorgulama yapabilirsiniz.

  Baltus Mobil Uygulamasını İndirmek için tıklayınız.

  App Store – Balıkesir Ulaşım mobil uygulamasına ulaşmak için tıklayınız.

  Play Store – Balıkesir Ulaşım mobil uygulamasına ulaşmak için tıklayınız.

  İstediğiniz mobil uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Daha sonra kartınızı tanıtıp içinde bulunan para miktarını görebilir, bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Oldukça pratik ve hızlıdır. İstediğiniz her an her yerde mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Akıllı telefonunuz ve internet bağlantınız olması yeterlidir.

  Balıkesir Belediyesi İnternet Sayfasından Balkart’ta Kaç Para Var Sorgulama

  Balıkesir Belediyesinin internet sayfası üzerinden sorgulama yapmak için Balkart Sorgulama / ₺ Yükleme sayfasına girmeniz gerekir. Bu sayfada sizden istenen Balkart Numarası yada Tc kimlik numarası bilgileri ile sorgulama yapabilirsiniz.

  Belediye internet sayfasından Balkart Bakiye Sorgulamak için tıklayınız.

  Balıkesir Belediyesinin resmi internet sitesine yukarıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Balıkesir Ulaşım İnternet Sayfasından Balkart’ta Kaç Para Var Sorgulama

  Balıkesir ulaşım resmi internet sayfasına girdikten sonra sağ tarafta karşınıza çıkan Bakiye Yükleme/ Sorgulama butonuna basarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca adresi aşağıda sizinle paylaşıyoruz. Oraya tıklayarak da Balkart Bakiye Sorgulama sayfasına gidebilirsiniz. Gelen forma

  Balıkesir Ulaşım internet sayfasından Balkart Bakiye Sorgulamak için tıklayınız.